Virály

10. února 2021 13:41

sarka.turcekova@gmail.com

Známý rapper nosí vtlačený růžový diamant na čele! Kvůli čemu ho tam má?

Americký rapper nedávno šokoval své fanoušky tím, že zveřejnil své s růžovým diamantem na čele. Tvrdí, že má hodnotu půl miliardy.

Rapper Lil Uzi Vert svým fanouškům prozradil, jak si tento mimořádně vzácný a drahý drahý kámen nechal vložit do čela. Uzi, jehož skutečné jméno je Symere Woods, má zálibu v drahých hodinkách, špercích a luxusních automobilech. Ale jeho růžový diamant, pokud je skutečný, je dosud jeho nejcennějším majetkem. Proto si ho nechal připevnit na čelo. Krátce poté, co oznámil své plány na připevnění svého vzácného diamantu na čelo, se na konci minulého měsíce návrhář šperků Elliot Eliante přidal na Instagram, aby zveřejnil fotografii, jak má rapper diamant na čele spolu s nápisem "Je čas".

Rapper řekl, že za přírodní růžový diamant platí už roky. Tento jeden kámen stál tolik, že za něj platí už od roku 2017. To bylo poprvé, co tento skutečný přírodní růžový diamant objevil. Původní oznámení Lil Uzi Vert dostalo určitou pozornost médií, ale jen málo lidí skutečně věřilo, že si ho tam dá. Před několika dny však zveřejnil fotografii krve stékající z čela s popiskem, že pokud se mu diamant vložit do čela nepovede, mohl by i zemřít. Nakonec se to však zřejmě povedlo, a on fotografie uveřejnil. Není jasné, zda růžový diamant má ve skutečnosti hodnotu 24 milionů dolarů, ale pokud je skutečně hodnocen na 10 až 11 karátů, jak tvrdil, je opravdu velmi vzácný.

Není prý divu, že si vybral růžový diamant. Jsou nejvzácnější, nejvzácnější a nejžádanější ze všech diamantů, uvedla dříve pro Daily Mail Lisa Levinsonová z rady Natural Diamond Council. Růžové diamanty tak velké, jako je ten, který má na hlavě Lil Uzi Vert, jsou tak vzácné, že je strašně těžké je najít, obvykle se prodávají prostřednictvím aukčních domů nebo prodejců. Velké růžové diamanty by mohly být nejcennějšími předměty v nejmenším objemu na světě.


Přečtěte si také