Virály

28. ledna 2022 10:50

redakce Prima Lajk

Známý rapper přiznal, proč během sexu nikdy nevyvrcholí. Jeho bizarní důvod vás dostane!

Americký rapper odhalil, proč sex nikdy nedotáhne do konce.

To, že hudební hvězdy umí často šokovat, jsme se přesvědčili už mockrát. Americký rapper Joey Bada$$ však v bizarnosti zašel ještě o kus dál, když v rozhovoru pro podcast Angela Yee's Lip Service přišla řeč na téma sex. Rapper totiž prohlásil, že by nejraději nikdy neejakuloval a snaží se tomu vyhýbat, jak to jen jde.

„Nejraději bych se nikdy neudělal,“ ohromil svým verdiktem Joey všechny kolem. „Možná budu znít jako blázen, ale raději si uchovávám svou životní sílu. Víte, když se chlap udělá, odejde mu z těla spoustu dobrých věcí,“ vysvětloval. „Jsou tam krvinky, testosteron a vyčerpáváte si energii. Říká se, že jeden orgasmus je jako uběhnout 30 kilometrů,“ řekl zcela vážně a přiznal, že masturbace mu zase přijde úplně zbytečná a divná.

Podle jeho názoru by měli mít muži zvládnutou sebekontrolu. To ovšem neplatí pro ženy. „Věřím, že ženy jsou mnohem více sexuální bytosti než chlapi,“ nechal se slyšet Joeye. „Jestli doma sedíš, díváš se na porno a masturbuješ, tak jsi divný,“ ukončil to rázně rapper.

Sdílejte článek

Přečtěte si také