Andrew Tate popsal pobyt ve vězení 1
Autor: FOX Andrew Tate popsal pobyt ve vězení 1

Zoufalý Andrew Tate prozradil děsivé podmínky v rumunském vězení. S čím každý večer usíná?

rd. Publikováno: 24.01.2023
Zoufalý král incelů Andrew Tate odhalil, s kým sdílí svoji celu v rumunském vězení.

reklama

Andrew Tate, internetová rádoby celebrita, která nyní čelí obvinění ze znásilnění, podílení se na organizovaném zločinu a taky pašování lidí, nezažívá zrovna šťastné období. Což je dobrá zpráva pro všechny ostatní, protože to vypadá, že Tate, jenž je momentálně vězněn, zatímco soud a vyšetřovatelé dávají dohromady případ proti němu a jeho bratrovi, totiž za mřížemi ještě nějakou dobu zůstane a bude od něj tak klid.

Nebyl by to ale ten samý nechvalně proslulý král incelů, kdyby si nyní v e-mailu s jedním z fanoušků, jenž leaknul na internet, nepostěžoval na to, jak špatně je s ním zacházeno. Tate zaprvé neustále tvrdí, že se proti němu spikl systém a že je ve všem zcela nevinně. A opakuje to i navzdory tomu, že se ke spoustě zločinů v minulost sám přiznal.

 

V prvním e-mailu z rumunského vězení si každopádně poplakal, jak je jeho cela špinavá, nedostává moc dobré jídlo, přes noc mu dělají společnost švábi a další hmyz a celkově se ho to místo snaží zlomit. On ale zůstává „silný“ a bude se hájit až do konce. No, hodně štěstí.

Andrew Tate se ke spoustě zločinům přiznal sám 1

Andrew Tate se chlubil tím, jak rozbil ženě čelist. Přiznal i to, jak okrádal cizí lidi

reklama