Youtubeři

11. září 2023 10:23

redakce Prima Lajk

Vysmívaná Shopaholicadel je po zasnoubení štěstím bez sebe. Čeho se před svatbou bojí nejvíc?

Shopaholicadel prozradila plány na svatbu. Čeho nebo koho se nejvíc bojí?

Z hlediska profesionálního MMA nepřinesl galavečer RedFace nic, co by stálo extra za řeč. Místo toho pořadatelé vsadili na hloupé bizáry, přičemž jeden se jim ale překvapivě skutečně povedl. Umožnili totiž vysmívané influencerce Shopaholicadel, aby se s přítelem uprostřed ringu zasnoubila.

Muž jménem Honza Kulas tak požádal svoji lásku o ruku, a ta řekla nepřekvapivě ano. Následně se obě hrdličky rozpovídaly pro server Extra.cz o tom, jaké mají se svatbou plány. Oba přitom zůstávají kupodivu nohama na zemi, ubrečená Shopaholic pak dokonce prozradila i šokující cenu svých svatebních šatů.

„Já mám šaty už nějakou dobu doma v krabici. Viděla jsem je levně na internetu za tisícovku, tak jsem si je koupila, mně se líbily,“ prozradila, jak levně před časem své šaty pořídila. To pak ještě doplnila informací, že ji vůbec nikdo nemá rád. Tedy v tomhle případně vůbec nikdo z rodiny jejího partnera, což je údajně dáno její internetovou proslulostí. Pochopitelně má tak z tchyně velké obavy.

Vyloženě brilantní taktiku pak její snoubenec zvolil při vybírání zásnubního prstenu. Ten si totiž Adéla podle všeho koupila sama, protože si myslela, že je pro kamarádku. On jí pak řekl, že když bude tři měsíce „hodná“, možná se žádosti dočká taky. Romantika.

No, jestli to oběma klapne a na svatbu opravdu dojde, to se asi dozvíme už za pár týdnů, potažmo měsíců. I kdyby to ale nakonec všechno dopadlo jinak, příběhů ze života této influencerky se nejspíš jen tak nezbavíme.

Sdílejte článek

Přečtěte si také