Youtubeři

20. října 2022 16:57

redakce Prima Lajk

Streamerka Amouranth oznámila po aféře s domácím násilím pauzu. Jak dlouho potrvá?

Amouranth si bere dlouhé volno.

Streamerka Amouranth nezažívá nejlepší období, v současnosti je na tom ale snad aspoň o něco líp než před pár dny, když při svém streamu odhalila, že je vdaná a že jí manžel kontroluje život a vyhrožuje násilím i smrtí jejím zvířatům. To pochopitelně vyvolalo poprask a lidé z jejího okolí se okamžitě začali bát o její zdraví. Ke streamerce domů tak dokonce několikrát dorazila policie, aby celou záležitost překontrolovala.

Nakonec to dopadlo tak, že si oba partneři vyhledali odbornou péči, a nejspíš se budou rozvádět. Amouranth dostala zpátky kontrolu nad svými financemi a streamem a dva dny pak v normálním oblečení dělala na Twitchi normální věci. Záhy nato ale na sociálních sítích oznámila, že si musí vzít pauzu.

Něco takového je asi pochopitelné, se vším, co se momentálně děje, se člověk nedokáže příliš soustředit na práci a zábavu. Amouranth si tak bere volno, aby si urovnala myšlenky, dala život do pořádku a rozmyslela se, jak vlastně bude pokračovat. Sama přitom neví, jestli to potrvá den, týden, nebo třeba měsíc. Až se vrátí, tak se vrátí, dobrá zpráva je, že fanoušci ji za to chválí a snad až na pár toxických výjimek známou streamerku plně podporují.

Sdílejte článek

Přečtěte si také