Stejk vs. Fatty
Autor: facebook.com a youtube.com Stejk vs. Fatty

Blíží se další youtuberská bitka! Stejk prohlásil, že bude tlustší než FattyPillow. Ten se naštval a vyzval ho na zápas sumó! (Apríl)

Publikováno: 01.04.2017
Tak tohle bude opravdu velký!
Youtuber a streamer FattyPillow
FattyPillow
Populární youtuber FattyPillow, vlastním jménem Karel Sivák, byl dříve známý také pod svým hip-... Přečíst celé

reklama

Známý youtuber FattyPillow se za svou nadváhu rozhodně nestydí, naopak si z ní dělá rád legraci a dalo by se říct, že se rád považuje za nejtlustšího českého youtubera. Jenže jeho těžká pozice nyní začíná být v ohrožení. Slavný youtuber Stejk, který na sebe chce zřejmě na internetové scéně co nejvíce upozornit, totiž prohlásil, že se hodlá stát nejtlustším youtuberem na světě!

 

Fatty si dělá IQ test

Je Fatty hlupák?! Youtuber si před všemi veřejně udělal IQ test! Hádejte, jaký byl výsledek

Internetová hvězdička se chce tak chce podle svých slov odlišit od aktuálního trendu, kdy na sebe řada osobností upozorňuje tím, že chce co nejvíce zhubnout. On chce proto docílit pravého opaku. Ostatně youtuber už viditelně přibírá nějakou dobu. Jenže jeho plán se vůbec nelíbí Fattymu, který se svého pomyslného trůnu nechce vzdát.

 

Dvojice si proto začala posílat přes sociální sítě dosti nevybíravé vzkazy, které mají dosti nečekané vyústění. FattyPillow se totiž rozhodl po vzoru Pstruha a Psychopata Bejra vyzvat Stejka na další drsnou youtuberskou bitvu. A vzhledem ke svým těžkým váhám se dokonce coby zápasníci sumó!

Stejk už tuto drsnou výzvu přijal a oba berou zápas velice vážně. Oba už se tak pečlivě přecpávají a trénují. Očekávaný zápas o nejtlustšího youtubera se totiž odehraje už v průběhu dubna a pozice rozhodčího se ujme internetový provokatér MikeJePan.

Fatty si pak za svého trenéra a mentora zvolil známého baviče Richarda Genzera.Stejk ovšem volí mnohem agresivnější taktiku a jako svého kouče si zvolil právě Psychopata Bejra, který ho nejspíš naučí řadu útočných a nepovolených chvatů. Očekávání jsou zkrátka velká a napětí na obou stranách roste každým dnem. Kdo podle vás tuto vyhrocenou bitku nakonec vyhraje?

 

Jak vypadal Fatty zamlada?

GALERIE: Tohle že je Fatty? Slavný youtuber se pochlubil fotkou z dětství. Vůbec si na ní není podobný!

Slavní youtubeři v hudebním videoklipu.

VIDEO: Fatty, Vláďa a Stejk řádí v novém hitu DJ Wiche! V šíleném klipu nám vzkazují, ať jdeme všichni do pi*e!

reklama