Youtubeři

14. března 2017 11:41

redakce Prima Lajk

Blíží se Mishův konec?! Internet se bouří proti jeho skandálnímu videu a žádá zrušení slavného kanálu. Co jim tolik vadí?

Doplatí malý youtuber na svůj nejnovější skandál?

U internetového provokatéra Mishy byl v posledních týdnech až podezřelý klid. Nyní má ale na krku evidentně další kauzu, která rozvášnila jeho odpůrce po celém světě. A může za to samozřejmě jeho nejnovější brutální video s názvem Haters gonna die!!!, v němž nechá zabít jednoho ze svých hejtrů. Za nový šílený klip však sklízí oprávněnou vlnu kritiky, která možná může ohrozit i jeho slavný kanál!

Lidé jsou totiž jeho novým násilným videem doslova znechuceni. Divákům pak samozřejmě vadí, že na YouTube je bez problémů k vidění klip plný násilí a krve. Ještě více je pak znepokojuje fakt, že se brutální video chlubí označením pro děti. V komentářích proto nešetří nadávkami a nespočet lidí už podle komentářů nahlásilo video správci YouTube a volají po jeho stažení. Někteří jsou pak Mishovými kousky už tak znechuceni, že volají po zrušení youtuberova anglického kanálu!

To se jim ale asi nepodaří. Video už totiž bylo po nahlášení a výtkách na YouTube věkově omezeno a mladí diváci by se k němu neměli dostat. Misha se tak nejspíš dalším problémům vyhne, i když nápis pro děti je u videa nepochopitelně dál.

Malý youtuber a jeho bratr Metadon tak zřejmě útoky a nahlašování na YouTube nijak neřeší. Tuší totiž, že po věkovém omezení videa jim žádné další problémy pravděpodobně nehrozí. Slavného kanálu se tak hejtři jen tak nezbaví.

Sdílejte článek
Štítky vražda útoky skandál Misha hejtr

Přečtěte si také