Youtubeři

8. prosince 2022 16:26

redakce Prima Lajk

Bude z Kafuu nejúspěšnější česká hvězda OnlyFans? Miliony nevydělává jen díky virálnímu hitu

OnlyFans kráska Kafuu odhalila milionové výdělky.

Influencerka, zpěvačka, modelka, zkrátka taková „dívka pro všechno“ Anna Hamannová si před časem řekla, že když se můžou ostatní živit prodáváním svého těla na internetu, proč by nemohla i ona. Začala tak vystupovat pod přezdívkou Kafuu a pochopitelně skončila na OnlyFans, kde jsou ty peníze stále nejlepší.

Dokonce teď v rozhovoru se serverem Extra.cz prozradila, že navzdory pár dní starému virálnímu hitu Hafuu od Franka Wilda, si stále nejvíc vydělává právě díky obsahu na OnlyFans, za který dostává doslova snové částky. Konkrétní částku pochopitelně Kafuu prozradit nechtěla, údajně se ale blíží nejúspěšnější české OnlyFans dívce Xholakys, která před časem práskla, že si může za měsíc přijít i na tři miliony korun. Jo, až takové šílené sumy se v tomhle byznysu točí.

S rostoucí popularitou pak pochopitelně Kafuu budou výdělky ještě růst, časem se tak může klidně stát, že se tou nejznámější a nejúspěšnější českou OnlyFans zástupkyní stane ona. O tom, jestli to vytváří pozitivní model pro děti a zejména mladé dívky, ale diskuse asi vést nemusíme. Odpověď je totiž celkem zřejmá.

Sdílejte článek
Štítky peníze úspěch OnlyFans xHolakys Hafuu Kafuu

Přečtěte si také