Youtubeři

21. března 2019 14:00

redakce Prima Lajk

Děsivé detaily z léčby Týnuš Třešničkové! Popálenou rukou nemohla vůbec hýbat. Proč se ještě dlouho nevrátí domů?

Fotka popálených rukou Týnuš Třešničkové zasáhla sociální sítě. Co na nich ovšem prozradila o své léčbě?

Známá youtuberka Týnuš Třešničková v uplynulých hodinách konečně prolomila dlouhé mlčení ohledné svých popálenin, k nimž přišla během ošklivé nehody v turecké restauraci. Popáleniny druhého stupně má pak na 35 procentech těla včetně obličeje, krku a rukou. Na nové fotce na Instagramu konečně poprvé pořádně ukázala, jak vypadají právě její ruce. A opravdu to není hezký pohled. Pro mnoho lidí byla její poranění ještě vážnější, než čekali, a nejspíš doufali, že bude pokrok léčby mnohem větší. Vzhledem k tomu, jak vážný její stav nejspíš byl, je však aktuální stav možná tou nejlepší zprávou.

K aktuální fotografii popálených rukou totiž přidala také dojemný status, v němž poodhaluje detaily jejího dřívějšího stavu. „Po pravé ruce je má fyzioterapeutka Irem, která se mnou tráví téměř každý den několik hodin. To díky ní jsem mobilní a můžu se téměř bez problémů hýbat. Byla tu pro mě od doby, kdy jsem pořádně neohnula některé prsty, nebo v žádném případě nezvedla ruce nad hlavu,“ napsala youtuberka. Z jejích slov se tedy dá vyvodit, že situace byla opravdu vážná a nemohla rukama prakticky hýbat. Týnuš může být možná dokonce ráda, že už s nimi teď může normálně hýbat.

Jak se ovšem zdá, její návrat do Čech se ani nadále neblíží. Má podle svých slov před sebou stále velký kus cesty a domů se chce vrátit v co nejlepším stavu. A podle fotografie a jejích slov se zdá, že s návratem se opravdu ještě v dohledné době nepočítá a důležité procedury na soukromé klinice mají zkrátka přednost. Doufejme tedy, že se její stav bude i nadále zlepšovat a bude nám servírovat jen samé dobré zprávy


Přečtěte si také