DĚSIVÉ FOTO: Youtuber Datel skončil v nemocnici se zlomeným nosem a naraženou lebkou! Co se mu stalo?

Datel skončil v nemocnici. Co se známému youtuberovi přihodilo?

Youtuber Datel nepatří ani k těm nejpopulárnějším, ani těm nejzajímavějším a vlastně ani těm nejchytřejším tvůrcům na současné české scéně. Přesto své fanoušky má – a jeho atraktivní přítelkyně jakbysmet. Ty však nyní maličko vyděsil, když na svůj Instagram sdílel fotku, na které je řádně pomlácený, má obvazy kolem hlavy, šrámy na obličeji, krev na oblečení.

„Zlomený nos, osm stehů na čele a já na cestě do nemocnice v sanitě, přesně v této situaci jsem byl pár dní zpět. V nemocnici jsem se dozvěděl že mám naraženou lebku a hrozí mi krvácení do mozku, naštěstí jsem se po třech dnech lítání po nemocnicích dozvěděl že budu snad v pořádku, po všech různých vyšetřeních, šití a šíleně bolestivého rovnání nosu.“

Tak začíná komentář přiložený k fotce, která vypadá, jako by Datel byl obětí autonehody, nebo si na něj došlápl nějaký dvoumetrový borec, kterému očumoval holku. Nic z toho se nejspíš nestalo, konkrétní důvod ale youtuber neudal. Celý komentář si můžete přečíst na jeho Instagramu. Tam mimo jiné bude nejspíš i aktualizace jeho stavu. My mezitím přejeme hodně zdraví a snad se brzy ze své „nehody“ zotaví.

Sdílejte článek
Štítky zranění krev nehoda Datel nemocnice Instagram youtuber

Přečtěte si také