Datel skončil v nemocnici 1
Autor: Instagram.com Datel skončil v nemocnici 1

DĚSIVÉ FOTO: Youtuber Datel skončil v nemocnici se zlomeným nosem a naraženou lebkou! Co se mu stalo?

rd. Publikováno: 03.10.2020
Datel skončil v nemocnici. Co se známému youtuberovi přihodilo?
Youtuber Datel.
Datel
Marek Valášek alias Datel je známý a kontroverzní youtuber proslulý především svými šílenými... Přečíst celé

reklama

Youtuber Datel nepatří ani k těm nejpopulárnějším, ani těm nejzajímavějším a vlastně ani těm nejchytřejším tvůrcům na současné české scéně. Přesto své fanoušky má – a jeho atraktivní přítelkyně jakbysmet. Ty však nyní maličko vyděsil, když na svůj Instagram sdílel fotku, na které je řádně pomlácený, má obvazy kolem hlavy, šrámy na obličeji, krev na oblečení.

„Zlomený nos, osm stehů na čele a já na cestě do nemocnice v sanitě, přesně v této situaci jsem byl pár dní zpět. V nemocnici jsem se dozvěděl že mám naraženou lebku a hrozí mi krvácení do mozku, naštěstí jsem se po třech dnech lítání po nemocnicích dozvěděl že budu snad v pořádku, po všech různých vyšetřeních, šití a šíleně bolestivého rovnání nosu.“

Tak začíná komentář přiložený k fotce, která vypadá, jako by Datel byl obětí autonehody, nebo si na něj došlápl nějaký dvoumetrový borec, kterému očumoval holku. Nic z toho se nejspíš nestalo, konkrétní důvod ale youtuber neudal. Celý komentář si můžete přečíst na jeho Instagramu. Tam mimo jiné bude nejspíš i aktualizace jeho stavu. My mezitím přejeme hodně zdraví a snad se brzy ze své „nehody“ zotaví.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zlomený nos, osm stehů na čele a já na cestě do nemocnice v sanitě, přesně v této situaci jsem byl pár dní zpět. V nemocnici jsem se dozvěděl že mám naraženou lebku a hrozí mi krvácení do mozku, naštěstí jsem se po třech dnech lítání po nemocnicích dozvěděl že budu snad v pořádku, po všech různých vyšetřeních, šití a šíleně bolestivého rovnání nosu. Tento post nepřidávám kvůli tomu že bych potřeboval nějakou lítost, zvládnout to musím pouze já sám, přidávám to protože je možné že na mém obličeji budou nějaké následky a já až budu v pořádku a začnu zas točit ( teď vyjdou nějaká předtočená videa ) tak by jste se mě všichni ptali co semnou je a proč mám třeba nějakou jizvu na čele tak proto to sem přidávám. Na otázku co se stalo se vyjádřím pouze tím že se stala určitá událost a následně se mi po ráně do hlavy zamotala hlava a já spadl hlavou o zem, mohu vás ale ujistit že já jsem nikoho neohrozil ani nikomu neublížil. Budu rád když toto budete respektovat a nebudete to nikdo ani nikdo z bližšího okruhu rozmazávat. Na závěr bych chtěl ještě říct že bylo možné že chybělo pár centimetrů a už bych tento post nemohl ani napsat.. Takže proto měním od teď hodně životních priorit, což znamená hodně věcí které tu zde nebudu rozepisovat. Važte si všichni svého zdravý. Já se dám dohromady, vydám zatím věci které jsem měl předtočené a jakmile budu READY tak se můžete těšit na nové věci! Děkuji všem za podporu.

Příspěvek sdílený Marek Valášek (@datel_marek),

 

Datel přítelkyně

VIDEO: Youtuber Datel nemohl 24 hodin říct své přítelkyni NE! Jakou drahou věc jí tak koupil?

Datel

VIDEO: Youtuber Datel se pochlubil novou přítelkyní! Už na ni stihl připravit tenhle brutální prank

reklama