návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Youtubeři

DĚSIVÉ VIDEO: Youtuberka Anna Šulc slyšela na festivalu střelbu, utekla s  krvavým zraněním! Vážně jí šlo o život?

Známá youtuberka prožila nejhorší okamžiky svého života. Co se na v hudebním festivalu v New Yorku skutečně stalo?
Vydáno: 01.10.2018
Anna Šulc a falešný poplach na festivalu. 1
Autor: Instagram.com/AnnaSulc Anna Šulc a falešný poplach na festivalu. 1

Jedna z našich nejpopulárnějších youtuberek současnosti Anna Šulc si užívá dovolené ve Spojených státech a nejspíš doufala, že si odsud odveze spoustu nezapomenutelných zážitků. Místo toho zde prožila děsivé momenty, na které nejspíš do konce života nezapomene. Se svým kamarádem, youtuberem Adamem Machem, se totiž zúčastnila slavného hudebního festivalu Global Citizen Festival v New Yorku, který byl i letos plný hvězd. Jenže parádní atmosféru zničehonic přerušil neznámý zvuk, který připomínal výstřel!

Na místě zavládla během pár vteřin nepředstavitelná panika a většina z 60 tisíc návštěvníků začala utíkat pryč. Všichni byli vyděšeni k smrti, lidé začali padat na zem a nekontrolovatelně se hrnuli kupředu. V běžícím davu byla také česká youtuberka, která utíkala takovou dálku, že dokonce ztratila boty a při následném běhu si rozedřela nohy do krve! Společně s Adamem se jim nakonec podařilo vyběhnout z Central Parku, kde se festival konal. Až později se dozvěděli, že šlo o falešný poplach. Nejednalo se totiž o výstřel, ale zvuk spadlé barikády.

To ovšem Aničky strach a zděšení rozhodně nijak nezmírnilo. Ve svých InstaStories totiž jen chvíli poté o děsivém zážitku začala mluvit, a dokonce z něj pustila i pár záběrů. Během vyprávění se jí klepal hlas, a dokonce se i rozbrečela. A my se jí vůbec nedivíme. Tak hrůzostrašné momenty by nechtěl zažít asi nikdo z nás.

 

 

Týnuš Třešničková - detaily o popáleninách 1

VIDEO: Děsivé detaily o popálené Týnuš Třešničkové! Jak dopadl její obličej a do kdy bude v nemocnici?

Anna Šulc bez make-upu.

VIDEO: Slavná youtuberka Anna Šulc se konečně ukázala svým fanouškům bez make-upu! Pořád vám přijde sexy?

Článek je zařazen v: Anna Šulc , Anna Šulcová , youtuberka , střelba , Instastories , Instagram , Adam Mach , falešný poplach , barikáda , zranění , festivaly , hudební festivaly , výstřel

reklama