Anna Šulc a falešný poplach na festivalu. 1
Autor: Instagram.com/AnnaSulc Anna Šulc a falešný poplach na festivalu. 1

DĚSIVÉ VIDEO: Youtuberka Anna Šulc slyšela na festivalu střelbu, utekla s  krvavým zraněním! Vážně jí šlo o život?

Publikováno: 01.10.2018
Známá youtuberka prožila nejhorší okamžiky svého života. Co se na v hudebním festivalu v New Yorku skutečně stalo?
Youtuberka Anna Šulc.
Anna Šulc
Jedna z nejpopulárnějších českých youtuberek současnosti se narodila 4. 3. 1999. S YouTubem... Přečíst celé

reklama

Jedna z našich nejpopulárnějších youtuberek současnosti Anna Šulc si užívá dovolené ve Spojených státech a nejspíš doufala, že si odsud odveze spoustu nezapomenutelných zážitků. Místo toho zde prožila děsivé momenty, na které nejspíš do konce života nezapomene. Se svým kamarádem, youtuberem Adamem Machem, se totiž zúčastnila slavného hudebního festivalu Global Citizen Festival v New Yorku, který byl i letos plný hvězd. Jenže parádní atmosféru zničehonic přerušil neznámý zvuk, který připomínal výstřel!

Na místě zavládla během pár vteřin nepředstavitelná panika a většina z 60 tisíc návštěvníků začala utíkat pryč. Všichni byli vyděšeni k smrti, lidé začali padat na zem a nekontrolovatelně se hrnuli kupředu. V běžícím davu byla také česká youtuberka, která utíkala takovou dálku, že dokonce ztratila boty a při následném běhu si rozedřela nohy do krve! Společně s Adamem se jim nakonec podařilo vyběhnout z Central Parku, kde se festival konal. Až později se dozvěděli, že šlo o falešný poplach. Nejednalo se totiž o výstřel, ale zvuk spadlé barikády.

To ovšem Aničky strach a zděšení rozhodně nijak nezmírnilo. Ve svých InstaStories totiž jen chvíli poté o děsivém zážitku začala mluvit, a dokonce z něj pustila i pár záběrů. Během vyprávění se jí klepal hlas, a dokonce se i rozbrečela. A my se jí vůbec nedivíme. Tak hrůzostrašné momenty by nechtěl zažít asi nikdo z nás.

 

 

Týnuš Třešničková - detaily o popáleninách 1

VIDEO: Děsivé detaily o popálené Týnuš Třešničkové! Jak dopadl její obličej a do kdy bude v nemocnici?

Anna Šulc bez make-upu.

VIDEO: Slavná youtuberka Anna Šulc se konečně ukázala svým fanouškům bez make-upu! Pořád vám přijde sexy?

reklama