Drsná pravda o rozchodu Natyly! Známá youtuberka byla nevěrná příteli, podváděla i milence

MilanR. Publikováno: 13.03.2023
Oblíbená česká youtuberka svým fanoušků nepěkným způsobem ukazuje, že sociální sítě jsou jedna velká přetvářka.
Youtuberka Natálie Tolarová.
Natyla
Natálie Tolarová alias Natyla patří mezi mladé oblíbené youtuberky. Narodila se 4. května 2000, na... Přečíst celé

reklama

Natálie Tolarová aka Natyla patří v podstatě už mezi youtuberské veteránky, jež se objevuje na scéně řadu let a těší se mezi fanoušky velké popularitě. Vždy patřila mezi věčné milé, rozesmáté a pozitivní influencerky a díky hraní her a jejímu vtipnému obsahu má i hodně mužských fanoušků. Vlastně se jednalo o velmi oblíbenou youtuberku, u níž byste hejtry hledali jen těžko. Tedy aspoň doteď. Na sociální sítě totiž utekly informace z jejího soukromí, jimž její fanoušci nemohli věřit a které jasně ukazují, že hodně a nekonfliktní chování na sociálních sítích může být jen jednou velkou pózou.

Natyla se totiž na začátku roku po osmi letech rozešla se svou velkou láskou, přítelem Danem Abrahamem. Zprávu o nečekaném rozchodu doprovázela na Instagramu její „upřímná“ slova o tom, že i když se mají stále rádi, tak láska zkrátka vyprchala a oba se rozhodli, že životy obou směřují jinou cestou… no zkrátka takové ty klasické rozchodové fráze, které ale rozesmutní každého fanouška. Jenže nyní se ukazuje, že realita byla jiná a Natyla za rozchodem schovávala několikaměsíční nevěru, lži a nejspíš i další těžko pochopitelné chování.

 

 

Celou záležitost přitom na Instagramu zveřejnil právě člověk, s nímž youtuberka dlouholetého přítele podváděla, youtuber Mattem. Dozvěděl se totiž, že i on se stal obětí jejích nevěr a přetvářky. „Natálie ustavičně manipuluje a lže lidem. Lhala měsíce Danovi, lhala měsíce mně a lže dalším, kteří o tom nevědí,“ napsal Mattem. Tato slova sice mohla znít jako nepodložené házení špíny, jenže nedlouho poté potvrdil jeho slova o lžích Natyly právě člověk, který k ní měl několik let nejblíž, bývalý partner Dan.

Ten nejenže Mattemova slova potvrdil, ale navíc přišel s vyjádřením, jímž Natyla u spousty fanoušků nadobro klesla. „Náš rozchodový post je z velké části její PR výmysl, o kterém přesvědčila i mě. Realitou je, že jsem byl poslední měsíce vztahu pravidelně podváděn, i ve vlastním domově, ve vlastní sprše, vlastní kuchyni,“ přiznává zklamaný Dan. „Bylo mi lháno každý den do očí a následně jsem po rozchodu byl zneužit, když jsem pomáhal milovanému člověku přestěhovat se a řešit všechny problémy, které se objevily kolem. Netušil jsem přitom, jak se mnou ve skutečnosti bylo zacházeno,“ dodává.

 

 

Fanoušci, kteří tento influencerský pár milovali, neskrývají své zděšení a staví se v komentářích jednoznačně na stranu Dana. Nechápou, jak se mohla jejich milovaná youtuberka takto zachovat a bez skrupulí dlouholetého partnera podvádět. Z Mattemova vyjádření a dalších spekulací pak vyplývá, že youtuberka měla ve svém životě nejspíš mužů více. I když se samozřejmě jedná o její soukromí, kvůli ostudnému chování k Danovi má nyní Natyla u mnohých fanoušků z ostudy kabát a ti ve velkém slibují, že u nich skončila a přestávají ji sledovat. Jen další měsíce ukážou, jak moc myslí svá slova vážně. Faktem ale zůstává, že se jedná o kauzu, která na ni vrhá velmi negativní světlo. A bude ji fanouškům velmi těžko vysvětlovat.

Rozchod Shopaholicadel.

VIDEO: Definitivní rozchod Shopaholicadel! Bývalý partner David mluví o nevěře, týrání i výhrůžce policií!

reklama