Youtubeři

21. března 2017 15:16

redakce Prima Lajk

Drsná zpověď Martina Roty! Jak se žije známému youtuberovi bez nohy? Plánuje snad ukončit svou kariéru?

Jak internetová hvězda vzpomíná na jednu z nejtěžších chvílí svého života?

Už uplynul rok od chvíle, kdy slavný youtuber Martin Rota musel podstoupit amputaci nohy kvůli vážnému zánětu kosti. Ten se mu vytvořil na otevřené ráně na patě a hrozila mu smrtelná otrava krve. Vážný stav šel proto vyřešit pouze amputací nohy u kotníku. Martin Rota se nyní rozhodl na toto smutné výročí malinko zavzpomínat.

V novém videu se proto snaží shrnout, co všechno se za ten rok v jeho životě událo. Přiznává, že amputovaných 20 cm mu samozřejmě chybí a po psychické stránce to pro něj rozhodně nebylo nejpříjemnější období. Je si pak vědom svých limitů, které kvůli amputaci bude mít už navždy.

Rozhodně se ale nehodlá se svým handicapem na nic vymlouvat a i přes chybějící končetinu chce svůj život prožít naplno. A to se mu minimálně loni rozhodně povedlo. Na závěr videa totiž servíruje fanouškům sestřih toho, co od operace prožil, včetně jeho známého výletu do Černobylu. Dodává pak, že s YouTubem rozhodně nekončí a stále si chce života užívat plnými doušky. Za svou sílu a odvahu si pak zaslouží velký palec nahoru.

Podívejte se na galerii Martina Roty v Černobylu:

Sdílejte článek

Přečtěte si také