návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

Fattyho šílená proměna! Youtuber se změnil v drsňáka a nechal si vytetovat tuhle sprostou kérku! (apríl)

Slavný youtuber se začíná měnit k nepoznání. Co si nechal vytetovat na rameno?
Vydáno: 01.04.2020
Fatty a jeho tetování.
Autor: Facebook.com/FattyPillow Fatty a jeho tetování.

Známý youtuber FattyPillow prochází v posledních měsících solidní životní, a i trochu fyzickou proměnou. Po více jak dvouletém vztahu s přítelkyní Janou se šťastný pár stěhuje do vlastního bydlení a Fatty velkou životní proměnu dává najevo i razantní změnou image. V posledních měsících si proto nechal narůst vousy, které mu nečekaně sluší, a nyní k nim dokonce přidal svou první kérku. A pořádně sprostou!

Pokud si totiž myslíte, že si nechal Fatty vytetovat něco zamilovaného na znamení lásky ke své partnerce, jste na omylu. Youtuber si nechal na pravou ruku k rameni údajně vytetovat (jak jinak) svůj typický růžový donut, z jehož prostředku ovšem vytéká jistá bílá tekutina. U donutu je pak napsán ještě jeho klasický pozdrav „čau kundibádi“. Prostě typický Fatty, jenž se toho rozhodně nebojí a evidentně chce, aby se o kérce a jejím významu hodně mluvilo. Doufáme, že se s ní už brzy pochlubí na Instagramu.

FattyPillow

VIDEO: FattyPillow se chtěl nastěhovat do bytu s přítelkyní! Proč teď místo toho musí bydlet u mámy?

Fatty reaguje na Ondru Vlčka.

Fatty se brutálně vysmívá nejtrapnějšímu videu Ondry Vlčka! Proč byste jeho šílenost s klaunem (ne)měli vidět?

Článek je zařazen v: FattyPillow , tetování , kérka , Fatty , youtuber

reklama