Youtubeři

25. července 2019 14:14

redakce Prima Lajk

Fatty se brutálně vysmívá nejtrapnějšímu videu Ondry Vlčka! Proč byste jeho šílenost s klaunem (ne)měli vidět?

FattyPillow se podíval na jedno z nejšílenějších videí v historii české youtuberské scény. A samozřejmě se nestačil divit.

Ondry Vlčka je v posledních dnech zase celý YouTube. Nejenže kontroverzní youtuber rádoby vytrollil své hejtry slibem, že si za 100 tisíc lajků smaže svůj youtuberský kanál (a samozřejmě si podle očekávání smazal jeden z nepoužívaných), v posledních dnech baví internet i svým videem o odhalení klauna Pennywise. Tedy „baví“ je silné slovo. Lidé spíše nedokážou pochopit, jak někdo něco tak ujetého, bizarního a nechtěně směšného mohl natočit. Prostě ultimátní bizár, který snad ani nejde správně popsat.

Také Fatty si nemohl tuto šílenost nechat ujít a byl to pro něj tak nepopsatelný zážitek, že nakonec ze své reakce vytvořil video. A jeho reakce je tak vtipná a přesná, že ani nepotřebuje detailnější komentář. Vlčkovo video je totiž tak nepopsatelně špatné, až si ho Fatty královsky užil. Jak ovšem může mít Vlček opravdu věrné fandy, kteří mu videa baští, asi zůstává záhadou nejen pro Fattyho. Něco takového se totiž opravdu nevidí.


Přečtěte si také