návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

Fattymu a jeho rodině hrozí smrtí! Nebezpeční útočníci mu posílají tyto výhrůžky

Jde snad slavnému youtuberovi o život?
Vydáno: 30.08.2016
Kdo vyhrožuje jeho rodině?
Autor: facebook.com Kdo vyhrožuje jeho rodině?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

FattyPillow patří mezi naše nejpopulárnější youtubery. S rostoucí popularitou ale musí známý provokatér řešit i mnohem vážnější záležitosti. V rozhovoru pro internetový server Super.cz se totiž svěřil, že mu mnozí odpůrci či fanatici dokonce hrozí smrtí! „Vyhrožují mně i mé rodině smrtí, ublížením na zdraví i okradením,“ svěřil se Fatty v rozhovoru.

Fattyho rekord

VIDEO: Obrovský úspěch Fattyho! Fanoušci mu poslali přes 30 tisíc! Sledovalo ho rekordních 15 tisíc lidí!

Z mnohých případů pak doslova leze mráz po zádech. „Psali mi, že doufají, že mi pochcípá rodina. Jeden mi slíbil, že až půjdu na sraz s fanoušky, rozmlátí mi obličej na kousky. Vyhrožovali mi, že mi vykopnou dveře od bytu a vykradou mě,“ pokračuje FattyPillow. Ani jeho fanoušci mu ovšem nedají pokoj a sledují ho údajně na každém kroku. A často obtěžují i jeho blízké. Sám youtuber už ale podobné případy považuje za normální a snaží se je brát sportovně. Doufejme tedy, že výhrůžky a šikana nepřeroste v něco mnohem vážnějšího, a on nebude muset tuto záležitost řešit s policií.

Fatty zuří! Už toho drama má dost!

VIDEO: Fatty zuří! "Youtubeři, jste ho*naři," řve na autory reakčních videí!

Článek je zařazen v: smrt , rodina , bezpečný , útočník