FOTO: Bývalý youtuber Jirka Král odhalil pohlaví prvního potomka. Čekají s manželkou kluka, nebo holčičku?

Ikona české youtuberské scény prožívá se svou manželkou nejhezčí chvíle života. A nyní se zamilovaná dvojice pochlubila další radostnou novinou.

V rodině Králových je v posledních týdnech veselo. Jirka Král, jeden z nejúspěšnějších českých youtuberů, který před lety pověsil svou kariéru na hřebík, se před pár týdny pochlubil s parádní zprávou. Se svou manželkou Karolínou aka influencerkou Little Kao totiž prozradili, že čekají svého prvního potomka. Králova životní partnerka byla v té době už v pátém měsíci těhotenství a oba samozřejmě při oznámení zářili štěstím. „Posledních pár měsíců prožíváme jeden velký zázrak. Nemůžeme být šťastnější,“ napsal pár na Instagram.

Pohlaví miminka, které tehdy nebylo stoprocentní, si však ještě nechávali pro sebe. Tedy až doteď. Nové vyšetření totiž dalo Královi a jeho manželce jasnou odpověď a oni se rozhodli se svým fanouškům s novinu pochlubit velmi originálním způsobem. Začali totiž malovat dětský pokojíček. Na počátku celého procesu však na zeď pouze napsali pohlaví. A bude to kluk! Nadšení příznivci i kamarádi pak páru začali psát své tipy na cool jméno. My Královým samozřejmě gratulujeme a jsme zvědaví, zda dalšího chlapečka do rodiny přivítá i Jirkova sestra Katka, která je také těhotná.


Přečtěte si také