VIDEO: Sestra Jirky Krále je podruhé těhotná! Radostnou zprávu oznámila na dojemných záběrech

V rodině Králových panuje na počátku roku dvojnásobná radost. Po bývalém youtuberovi Jirkovi Královi oznámila příchod potomka i jeho sestra Katka!

Je to teprve pár dní, co bývalý youtuber Jirka Král oznámil blížící se příchod svého prvního potomka, jehož čeká se svou manželkou Karolínou, a už mohou v rodině slavit podruhé! Kromě jeho životní lásky, která se nachází v pátém měsíci těhotenství, je totiž nyní v očekávání i jeho mladší sestra Katka Kvapilíková! Oblíbená youtuberka z kanálu Svět podle Katky už se svým manželem Tomášem vychovává dvouletého syna Filipa, jenž brzy přivítá svého prvního sourozence. Radostnou zprávu oznámila Katka na Instagramu ve velmi dojemném videu.

Na videu můžete vidět její první momenty štěstí ve chvíli, kdy se sama o těhotenství dozvěděla a následuje také reakce jejího bratra Jirky Krále. Pro youtuberku a jejího manžela je pak tato zpráva obzvláště šťastná a emotivní. Minulý rok, kdy se s manželem pokoušela o druhého potomka, totiž Katka v prvním trimestru potratila. Po smutném období ale teď naštěstí prožívá chvíle naprostého štěstí. My samozřejmě šťastné rodince gratulujeme a fanoušci mohou pomalu uzavírat sázky, zda se potomka dočká dříve Jirka Král nebo jeho sestra.


Přečtěte si také