FOTO: FattyPillow konečně promluvil o svém hubnutí! Kolik za poslední rok shodil?

Slavný youtuber už léta bojuje s obezitou. Našel si k drastickému hubnutí konečně tu správnou cestu?

FattyPillow patří nejznámější české youtubery, který je na první pohled poznat nejen díky svému osobitému a šílenému humoru, ale také nadváze. S tou youtuber bojuje už dlouhou dobu, před pár lety se dokonce snažil rozjet projekt Fattyho cesta, v němž chtěl ukázat proces svého hubnutí. Jenže tento jeho pokus po čase skončil, stejně jako řada jeho snah zhubnout. Fatty měl zkrátka v mnoha případech slabou vůli a po krátkém čase cvičení a zdravé stravy se vždy vrátil ke starým zvykům a váha opět narůstala. Jenže teď se zdá, že známý provokatér konečně našel tu správnou motivaci.

Fatty se na Instagramu pochlubil s tím, že za poslední rok dokázal zhubnout 20 kilogramů. Na první pohled to na něm možná není tolik vidět, s ohledem na jeho váhu a dřívější nepovedené pokusy je to ovšem velmi znatelný pokrok, který se musí ocenit. A cení si ho také samotný youtuber, který navíc uznává, že všechny jeho dřívější nezdary byly především o jeho hlavě a nedostatečné vůli něco změnit. Jenže teď je nejspíš všechno jinak.

„Myslím si, že člověk musí opravdu v hlavě dospět, aby si uvědomil svoji závislost, jak na jídle, alkoholu, tak dalších věcech. Opravdu si musí v hlavě uvědomit vnitřně, že to chce změnit, protože do té doby se bude jen plácat v nerozhodnosti a nikdo jiný to za něj neudělá. Vždy jsem slyšel že hubnutí a vše je hlavně o hlavě. Bral jsem to jako obyčejnou frázi, která se prostě říká, ale když se člověk hluboce zamyslí opravdu je to o tom, že je třeba se pevně rozhodnout jakou chceme budoucnost. Mrzí mě, že mi to nedošlo třeba už v 15 letech,“ píše Fatty na Instagramu.

A změna mu evidentně prospívá. Youtuber září spokojenější a je evidentně ve svém životě šťastnější, s čímž má rozhodně co dočinění i jeho přítelkyně Jana, která je mu velkou oporou. Fatty ví, že s jeho obezitou je to ještě běh na dlouhou trať a hubnutí chce trpělivost. Jenže jak se zdá z jeho nejnovějšího reportu, tentokrát to vypadá opravdu nadějně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také