FattyPillow musel na operaci! 1
Autor: Instagram.com/FattyPillow FattyPillow musel na operaci! 1

VIDEO: FattyPillow je v nemocnici! Slavný youtuber musel na vážnou operaci. Jaký je jeho stav?

MilanR. Publikováno: 25.09.2020
Známý streamer a internetový bavič konečně podstoupil operaci, na kterou se dlouho připravoval. Zákrok proběhl podle plánu.
Youtuber a streamer FattyPillow
FattyPillow
Populární youtuber FattyPillow, vlastním jménem Karel Sivák, byl dříve známý také pod svým hip-... Přečíst celé

reklama

Tak už to má konečně za sebou! Jeden z nejznámějších českých youtuberů FattyPillow řešil v posledních měsících nečekané zdravotní problémy. Lékaři mu objevili v těle žlučníkové kameny a jejich rozhodnutí bylo jasné. Kvůli onemocnění žlučových cest bude muset youtuber pod kudlu. Fatty o své blížící se operaci fanoušky už týdny dopředu informoval na Instagramu a rozhodně svůj stav nebral na lehkou váhu. Naopak, byl to pro něj další budíček, že se o své tělo a zdraví musí pořádně starat. Jeho příznivci pak byli samozřejmě nervózní a doufali, že operace žlučníku proběhne podle plánu. A Fatty jim na Instagramu včera sdělil dobrou zprávu.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený FattyPillow (@fattypilloww),

 

Právě včera youtuber důležitý zákrok podstoupil a vypadá to, že vše dopadlo podle plánu. Fatty fandy na svých InstaStories informoval, že je v pořádku, a dokonce už byl i sám na záchodě. Je sice po operaci velmi unavený, ale jeho typický humor ho ani v těžkých chvílích rozhodně neopustil. A to je vždy dobré znamení. Domů by se pak měl youtuber vrátit v nejbližších dnech a o celé záležitosti hodlá natočit důležité a poučné video. Přejeme mu brzké uzdravení!

Sára Holanová v pořadu Cesty z dluhů.

VIDEO: Bejvalka FattyPillowa se topí v dluzích! Dokáže se youtuberka Sára Holanová vyhnout exekuci?

FattyPillow

VIDEO: FattyPillow se chtěl nastěhovat do bytu s přítelkyní! Proč teď místo toho musí bydlet u mámy?

reklama