Youtubeři

25. září 2020 12:53

redakce Prima Lajk

VIDEO: FattyPillow je v nemocnici! Slavný youtuber musel na vážnou operaci. Jaký je jeho stav?

Známý streamer a internetový bavič konečně podstoupil operaci, na kterou se dlouho připravoval. Zákrok proběhl podle plánu.

Tak už to má konečně za sebou! Jeden z nejznámějších českých youtuberů FattyPillow řešil v posledních měsících nečekané zdravotní problémy. Lékaři mu objevili v těle žlučníkové kameny a jejich rozhodnutí bylo jasné. Kvůli onemocnění žlučových cest bude muset youtuber pod kudlu. Fatty o své blížící se operaci fanoušky už týdny dopředu informoval na Instagramu a rozhodně svůj stav nebral na lehkou váhu. Naopak, byl to pro něj další budíček, že se o své tělo a zdraví musí pořádně starat. Jeho příznivci pak byli samozřejmě nervózní a doufali, že operace žlučníku proběhne podle plánu. A Fatty jim na Instagramu včera sdělil dobrou zprávu.

Právě včera youtuber důležitý zákrok podstoupil a vypadá to, že vše dopadlo podle plánu. Fatty fandy na svých InstaStories informoval, že je v pořádku, a dokonce už byl i sám na záchodě. Je sice po operaci velmi unavený, ale jeho typický humor ho ani v těžkých chvílích rozhodně neopustil. A to je vždy dobré znamení. Domů by se pak měl youtuber vrátit v nejbližších dnech a o celé záležitosti hodlá natočit důležité a poučné video. Přejeme mu brzké uzdravení!


Přečtěte si také