VIDEO: Bejvalka FattyPillowa se topí v dluzích! Dokáže se youtuberka Sára Holanová vyhnout exekuci?

Známá youtuberka a bojovnice za práva zvířat Sára Holanová se společně se svým partnerem ocitla v dluhové pasti. Pomůže jí v této situaci nový pořad Cesty z dluhů?

Sára Holanová není pro internetové a youtuberské fanoušky neznámým jménem. Dlouhé roky totiž chodila s jedním z našich nejslavnějších youtuberů a streamerů FattyPillowem a tvořili velmi populární pár. Jejich láska ovšem skončila už před třemi lety a Sára, jež sem tam pořád vydává nějaké to youtuberské video, se posunula dál. Se svým starším partnerem Honzou už dokonce založila rodinu a loni se jim narodil syn Corwin. Jenže jejich rodinnou idylku kazí jeden velký mrak v podobě dluhů.

Sára s partnerem se totiž ocitli v nebezpečné dluhové pasti. Kvůli Honzově předchozí práci taxikáře musela dvojice splatit některé závazky, následovaly dva úvěry a kolotoč dluhů a nevalné finanční situace se pak roztočil naplno. Příchod miminka a následná situace okolo koronaviru pak jejich finanční tísni také nepřidaly a dvojice začala být takřka závislá na pomoci Honzových rodičů.

Youtuberka s přítelem se proto přihlásila do nového pořadu TV Prima Cesty z dluhů. V něm finanční poradce Jan Waldhauser radí rodinám, jak zvládat těžkou finanční situaci a pomáhá jim dostat z nejhoršího. Rozdává úkoly, které vedou k lepší finanční gramotnosti, a penalizuje účinkující za jejich nesplnění či pokud nemají ani snahu s problémy cokoliv dělat. Podaří se Sáře, která v pořadu mluví o strachu z exekuce, postavit s partnerem na vlastní nohy? A začnou lépe hospodařit s penězi a šetřit do budoucna? To se dozvíte v pořadu Cesty z dluhů.

Na první díl pořadu Cesty z dluhů se Sárou Holanovou se můžete podívat v našem ARCHIVU. Na další epizody se pak můžete těšit každé úterý ve 21.30 na TV Prima.


Přečtěte si také