Youtubeři

18. července 2018 14:29

redakce Prima Lajk

VIDEO: Drsné přiznání Sáry Holanové! Fattyho bývalka trpí depresemi. Může za to jejich rozchod?

Bývalá přítelkyně Fattyho Pillowa přišla s nečekaným odhalením. Kvůli čemu trpí depresemi?

Od bouřlivého rozchodu FattyPillowa se Sárou Holanovou uplynul již rok a každá z internetových hvězdiček šla svým cestou. Jenže zatímco Fatty si užívá vedle nové přítelkyně, jejíž pravou identitu stále nechce prozradit, Sára nejspíš neprožívá zrovna nejlepší období. Ve svém nejnovějším streamu, v němž odpovídala na streamy fanoušků, se totiž přiznala k boji s depresemi.

Deprese začala pociťovat zhruba před půl rokem, kdy podle svých slov neměla vůbec chuť do života a mnohdy se jí ani nechtělo ani vstát z postele. Její stav se stále zhoršoval a došlo to tak daleko, že musela vyhledat odbornou pomoc. Před několika dny proto začala brát antidepresiva a doufá, že ty jí konečně pomohou.

Dále pak ve streamu zmiňuje, že za depresemi podle ní z velké části může právě rozchod s Fattym a také všechen stres a události, které po něm následovaly. Z rozchodu, a nejspíš i nenávistných komentářů Fattyho fandů, se zkrátka dostávala hůře, než myslela. Její příznivci jsou tak po právu v šoku a doufají, že se její stav konečně zlepší.


Přečtěte si také