návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Youtubeři

GALERIE: Fattyho utajovaná holka konečně odhalena?! Je tahle kráska opravdu hezčí než jeho bývalka Sára?

Youtuber FattyPillow svou přítelkyni skrýval dlouhé měsíce. Nyní už ale nejspíš konečně známe její pravou identitu.
Vydáno: 11.07.2018
Stejně jako FattyPillow pochází z Třebíče.
Autor: Instagram.com/FattyPillow Stejně jako FattyPillow pochází z Třebíče.

Tak se zdá, že Fattyho největší tajemství je po dlouhých měsících odtajněno. Už v únoru slavný youtuber na svém Instagramu prozradil, že má novou lásku. Identitu své přítelkyně ovšem nechtěl prozradit. A po neúspěšném vztahu se Sárou Holanovou, po němž následoval bouřlivý internetový rozchod, se mu ani nemůžeme divit. Karel Sivák si chtěl zkrátka svou lásku tentokrát nechat jen pro sebe a své fanoušky pouze jednou za čas provokoval její fotkou zad a blonďatých vlasů. Nyní už ale nejspíš známe i její tvář.

Server Extra.cz totiž přišel s informací, že jeho tajemnou holkou je Jana Svobodová, která stejně jako Fatty pochází z Třebíče. Jana je údajně o pár let mladší, v roce 2014 se stala v Třebíči Miss Horácka a podle všeho je celkem úspěšnou fotomodelkou. A je to zejména velká kráska s roztomilým úsměvem, kterou budou hejtři Fattymu nejspíš tiše závidět. A fanoušci naopak od srdce přát. Youtuber ovšem zatím informace serveru Extra.cz nepotvrdil. Tak uvidíme, zda je FattyPillow opravdu takový klikař, nebo se jedná o pouhou fámu. Co si myslíte vy?

FattyPillow - V pubertě 3

GALERIE: Nejhorší fotka Fattyho ukazuje, jak youtuber vypadal v mládí! Tohohle ožralého bezdomovce byste potkat nechtěli!

Fatty maže svá videa. 1

VIDEO: Fattyho drsný pád! Slavný youtuber smazal většinu svých videí. Blíží se snad jeho konec?

Článek je zařazen v: youtuber , nová holka , Jana Svobodová , Sára Holanová , holka , přítelkyně , nová přítelkyně , Fatty Pillow , modelky , odhaleno

reklama