reklama

reklama

Stejně jako FattyPillow pochází z Třebíče.

GALERIE: Fattyho utajovaná holka konečně odhalena?! Je tahle kráska opravdu hezčí než jeho bývalka Sára?

Publikováno: 11.07.2018
Youtuber FattyPillow svou přítelkyni skrýval dlouhé měsíce. Nyní už ale nejspíš konečně známe její pravou identitu.
Youtuber a streamer FattyPillow
FattyPillow
Populární youtuber FattyPillow, vlastním jménem Karel Sivák, byl dříve známý také pod svým hip-... Přečíst celé

reklama

Tak se zdá, že Fattyho největší tajemství je po dlouhých měsících odtajněno. Už v únoru slavný youtuber na svém Instagramu prozradil, že má novou lásku. Identitu své přítelkyně ovšem nechtěl prozradit. A po neúspěšném vztahu se Sárou Holanovou, po němž následoval bouřlivý internetový rozchod, se mu ani nemůžeme divit. Karel Sivák si chtěl zkrátka svou lásku tentokrát nechat jen pro sebe a své fanoušky pouze jednou za čas provokoval její fotkou zad a blonďatých vlasů. Nyní už ale nejspíš známe i její tvář.

Server Extra.cz totiž přišel s informací, že jeho tajemnou holkou je Jana Svobodová, která stejně jako Fatty pochází z Třebíče. Jana je údajně o pár let mladší, v roce 2014 se stala v Třebíči Miss Horácka a podle všeho je celkem úspěšnou fotomodelkou. A je to zejména velká kráska s roztomilým úsměvem, kterou budou hejtři Fattymu nejspíš tiše závidět. A fanoušci naopak od srdce přát. Youtuber ovšem zatím informace serveru Extra.cz nepotvrdil. Tak uvidíme, zda je FattyPillow opravdu takový klikař, nebo se jedná o pouhou fámu. Co si myslíte vy?

FattyPillow - V pubertě 3

GALERIE: Nejhorší fotka Fattyho ukazuje, jak youtuber vypadal v mládí! Tohohle ožralého bezdomovce byste potkat nechtěli!

Fatty maže svá videa. 1

VIDEO: Fattyho drsný pád! Slavný youtuber smazal většinu svých videí. Blíží se snad jeho konec?

reklama