návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

GALERIE: Fattyho bývalka Sára porodila své první dítě! Synovi dala tohle zvláštní jméno

Youtuberka a známá ochránkyně zvířat porodila. Tohle jméno byste pak rozhodně netipli.
Vydáno: 18.10.2019
Syn Sáry Holanové dostal jméno Corwin.
Autor: Instagram.com/SáraHolanová Syn Sáry Holanové dostal jméno Corwin.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Sára Holanová je známou youtuberkou, bojovnicí za práva zvířat a veřejnost si ji pamatuje jako bývalou přítelkyni FattyhoPillowa. Tento vztah je ale už dávno minulostí a Sára už dlouhou dobu prožívá zamilované období s přítelem Honzou. A nyní se rozrostli o dalšího člena rodiny. Sára totiž porodila své první dítě, syna s originálním jménem Corwin. „Konečně je ta naše 3,14kg opička venku. Měla jsem intenzivní, ale krásný, rychlý porod bez komplikací, plný lásky a empatie. Stojí to za to,“ napsala šťastná Sára na Instagram.

Vášně však u hejtrů nevzbuzuje jen nezvyklým jménem syna, ale také svým přístupem k výchově, kdy už několik měsíců před porodem prohlásila, že bude stoprocentní biomatkou. „Chci přirozený porod, bez medikace a podobných blbostí, který si prostě vydupu. Používat látkové pleny, pratelné ubrousky a rozložitelný prací prášek. Používat pouze přírodní netestovanou kosmetiku a příkrmy dělat domácí. Kojit dítě klidně do nástupu na první stupeň ZŠ. Stravovat ho vegansky, učit ho respektu k přírodě, zvířatům a budování vztahu ke třídění odpadu a neplýtvání,“ napsala youtuberka nedávno na Instagram. Své fanoušky tím sice rozdělila na dva tábory, nyní jí ovšem samozřejmě všichni gratulují a jí i dítěti přejí vše nejlepší. A my se k nim samozřejmě připojujeme.

Bývalá přítelkyně Fattyho, Sára Holanová.

GALERIE: Fattyho bývalka Sára drsně útočí na Annu Kadeřávkovou. Proč je podle ní hvězda Instagramu tupá…

Fatty ukázal přítelkyni na streamu 4

VIDEO: Fatty konečně ukázal krásnou přítelkyni! Je vážně víc sexy než bejvalka Sára?

Článek je zařazen v: Sára Holanová , dítě , syn , porod , porodila , jméno , Corwin , youtuberka , Fattyho bývalá holka