GALERIE: Fattyho bývalka Sára drsně útočí na Annu Kadeřávkovou. Proč je podle ní hvězda Instagramu tupá…

Známá youtuberka si nikdy nebrala kvůli ochraně zvířat servítky. Nepřehnala to ale tentokrát trošku?

Bývalá přítelkyně FattyPillowa, Sára Holanová, je na internetu známou bojovnicí za práva zvířat a jedním z jejích hlavních nepřátel zůstávají už delší dobu množírny. Kvůli množení psů bez průkazu původu se v minulosti pustila do řady youtuberů i známých osobností. A nyní se v jejím hledáčku objevila sexy hvězda Instagramu, herečka Anna Kadeřávková. Ta na svých InstaStories zveřejnila video zrovna narozených štěnat a na první pohled bylo jasné, že jde o křížence. Mnoho lidí jí proto začalo psát, že podporuje množení psů.

To ovšem Anna v následujícím příspěvku dementovala tím, že jejich hárající fenu prostě obskočil kolemjdoucí pes, a tak se zkrátka nedalo nic jiného dělat. Štěňátka totiž rozhodně neutopí, ale naopak je podle jejích slov hezky vymazlí, vypiplají a dají do milujících rodin. To ovšem Sáru totálně vytočilo k nepříčetnosti. Podle jejích slov je tak Anna další tupou celebritou, která tímto krokem podporuje množení psů a dává svým mladým fanoušků opravdu příšerný příklad. „Ještě se veřejně doznala, že vlastně byli u toho a nic s tím neudělali. Nechali psa v klidu dokončit práci, fenu tím ohrozila na životě a ta musela rodit císařem,“ napsala Sára na svém Instagramu.

Jenže tentokrát s ní ani její fanoušci stoprocentně nesouhlasí a mnozí se shodují na tom, že to Sára se svou agresivitou malinko přehnala. Nadávky si prý mohla nechat od cesty, protože Anna a její rodina podle nich v tomto případě opravdu neměly jinou možnost. Herečka navíc rozhodně nenapsala, že by podporovala množení psů, spíše naopak. Co si myslíte vy? Přehnala to tentokrát Sára, nebo má ve všem pravdu?


Přečtěte si také