Fatty ukázal přítelkyni na streamu 4
Autor: youtube.com/ZÁZNAMY STREAMŮ Fatty ukázal přítelkyni na streamu 4

VIDEO: Fatty konečně ukázal krásnou přítelkyni! Je vážně víc sexy než bejvalka Sára?

Publikováno: 19.12.2018
Tak se fanoušci Fattyho dočkali. Po dlouhých měsících tajností ukázal na streamu novou přítelkyni. Její krása okamžitě všem vyrazila dech a začali jí nadávat, že je s Fattym jenom pro peníze. Udělal chybu?
Youtuber Fatty Pillow
FattyPillow
Populární youtuber FattyPillow, vlastním jménem Karel Sivák, byl dříve známý také pod svým hip-... Přečíst celé

reklama

Známý youtuber a streamer FattyPillow (Karel) s odhalením přítelkyně dlouho váhal. Přecejen si pamatoval rozchod s jeho bývalou holkou Sárou, který projel internetem doslova jako lavina. A úplně každý o jejich rozchodu věděl podrobnosti. I přesto se teď Fatty osmělil a poprvé ukázal tvář svojí nové přítelkyně na streamu. Vzápětí se ale strhla bouřlivá reakce!

"Kdyby nebylo jeho slávy tak by o něj ani pohledem nezavadila. Takhle to prostě v životě chodí," tak zní nejvíc lajkovaný příspěvek pod záznamem streamu na Youtube. Fanoušci mu radí, aby do nové přítelkyně hlavně neinvestoval peníze a city. Teď už možná Karel lituje, že přítelkyni ukazoval! 

Fattyho novou holkou je totiž Jana Svobodová, krásná dívka s blond vlasy a postavou modelky. A to jeho fandové nemůžou rozdejchat. Dívka je o pár let mladší než Karel a stejně jako on pochází z Třebíče. Tam se v roce 2014 stala Miss Horácka a podle všeho je úspěšnou fotomodelkou. Postavu a obličej na to rozhodně má. Možná proto fanoušci nevidí jejich budoucnost moc optimisticky a píšou, že Fattyho využije. "Ukázala obličej, za půl roku začne streamovat a za půl roku se na něj vyse*e."

Karel je ale s novou přítelkyní prozatím šťastný. "Nemůžeme se pořád koukat do minulosti, tohle je něco jiného než se Sárou. Už jsme spolu s Janou 10 měsíců," vyjádřil se Fatty na videu, kde ho přítelkyně demonstrativně šimrá prstama ve vlasech. Když Karel říkal, že spolu ještě nebydlí a vídají se jednou za čas, dodala Jana tiše: "Zatím". Nejspíš se ještě máme na co těšit. Jestli má holka dobré srdce nebo je to další zlatokopka, ukáže čas.

 

 

Stejně jako FattyPillow pochází z Třebíče.

GALERIE: Fattyho utajovaná holka konečně odhalena?! Je tahle kráska opravdu hezčí než jeho bývalka Sára?

Sára Holanová a její nový přítel.

GALERIE: Fattyho bývalka Sára se chlubí novým přítelem a plánuje s ním rodinu! Je opravdu hezčí než slavný youtuber?

reklama