návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Youtubeři

VIDEO: Fatty konečně ukázal krásnou přítelkyni! Je vážně víc sexy než bejvalka Sára?

Tak se fanoušci Fattyho dočkali. Po dlouhých měsících tajností ukázal na streamu novou přítelkyni. Její krása okamžitě všem vyrazila dech a začali jí nadávat, že je s Fattym jenom pro peníze. Udělal chybu?
Vydáno: 19.12.2018
Fatty ukázal přítelkyni na streamu 4
Autor: youtube.com/ZÁZNAMY STREAMŮ Fatty ukázal přítelkyni na streamu 4

Známý youtuber a streamer FattyPillow (Karel) s odhalením přítelkyně dlouho váhal. Přecejen si pamatoval rozchod s jeho bývalou holkou Sárou, který projel internetem doslova jako lavina. A úplně každý o jejich rozchodu věděl podrobnosti. I přesto se teď Fatty osmělil a poprvé ukázal tvář svojí nové přítelkyně na streamu. Vzápětí se ale strhla bouřlivá reakce!

"Kdyby nebylo jeho slávy tak by o něj ani pohledem nezavadila. Takhle to prostě v životě chodí," tak zní nejvíc lajkovaný příspěvek pod záznamem streamu na Youtube. Fanoušci mu radí, aby do nové přítelkyně hlavně neinvestoval peníze a city. Teď už možná Karel lituje, že přítelkyni ukazoval! 

Fattyho novou holkou je totiž Jana Svobodová, krásná dívka s blond vlasy a postavou modelky. A to jeho fandové nemůžou rozdejchat. Dívka je o pár let mladší než Karel a stejně jako on pochází z Třebíče. Tam se v roce 2014 stala Miss Horácka a podle všeho je úspěšnou fotomodelkou. Postavu a obličej na to rozhodně má. Možná proto fanoušci nevidí jejich budoucnost moc optimisticky a píšou, že Fattyho využije. "Ukázala obličej, za půl roku začne streamovat a za půl roku se na něj vyse*e."

Karel je ale s novou přítelkyní prozatím šťastný. "Nemůžeme se pořád koukat do minulosti, tohle je něco jiného než se Sárou. Už jsme spolu s Janou 10 měsíců," vyjádřil se Fatty na videu, kde ho přítelkyně demonstrativně šimrá prstama ve vlasech. Když Karel říkal, že spolu ještě nebydlí a vídají se jednou za čas, dodala Jana tiše: "Zatím". Nejspíš se ještě máme na co těšit. Jestli má holka dobré srdce nebo je to další zlatokopka, ukáže čas.

 

 

Stejně jako FattyPillow pochází z Třebíče.

GALERIE: Fattyho utajovaná holka konečně odhalena?! Je tahle kráska opravdu hezčí než jeho bývalka Sára?

Sára Holanová a její nový přítel.

GALERIE: Fattyho bývalka Sára se chlubí novým přítelem a plánuje s ním rodinu! Je opravdu hezčí než slavný youtuber?

Článek je zařazen v: Fatty , Sára Holanová , Jana Svobodová , nová přítelkyně , přítelkyně , holka , nová holka , tvář , Fatty Pillow , odhaleno

reklama