Jake Paul tuší, proč McGregor napadl Machine Gun Kellyho 1
Autor: https://www.instagram.com/jakepaul/ Jake Paul tuší, proč McGregor napadl Machine Gun Kellyho 1

FOTO: Jake Paul údajně ví, proč se McGregor chtěl na cenách MTV prát. Kvůli čemu došlo k útoku na rappera Machine Gun Kellyho?

rd. Publikováno: 16.09.2021
Proč dršnák Conor McGregor napadl rappera Machine Gun Kellyho na cenách MTV? Youtuber Jake Paul má svoji teorii.

reklama

Ještě před tím, než na sebe všechnu pozornost médií strhla rapperka Nicki Minaj se svojí bizarní teorií o nateklých varlatech po očkování proti Covidu, postaral se o menší kontroverzi zápasník Conor McGregor. Ten se totiž zúčastnil předávání cen MTV, kde ještě před začátkem akce z ničeho nic napadl rappera Machine Gun Kellyho. Nejbizarnější na celé záležitosti je ovšem fakt, že doteď nikdo vlastně netuší proč. Youtuber Jake Paul má ale jednu zajímavou teorii.

 

Youtuber se nechal slyšet, že měl celý incident dva důvody. Jedním bylo, že chtěl McGregor pozornost médií a bulváru, aby zůstal relevantní, a tím druhým pak fakt, že si irský drsňák spletl na červeném koberci Kellyho, jehož tam doprovázela herečka Megan Fox, právě se zmíněným youtuberem. Paul totiž dlouhé měsíce Conora na sociálních sítích provokuje a posmívá se mu, a vzhledem k tomu, že si je s rapperem docela podobný, myslí si, že šel zkrátka Conor po něm, a nedošlo mu, že přitom napadá úplně cizího člověka. Inu, asi by to nikoho nepřekvapilo.

Irský zápasník skandály přímo přitahuje

GALERIE: Drsňák Conor McGregor zaútočil na rappera Machine Gun Kellyho na červeném koberci. Co ho tak naštvalo?

reklama