Youtubeři

17. března 2021 16:41

redakce Prima Lajk

FOTO: Konec lásky youtuberky Týnuš Třešničkové! Vážně podvedla svého ex?

Konec vztahu oznámil podnikatel Ladislav Bisenius na svém Instagramu. Hned nato se pustil do praní špinavého prádla.

Tak ani tentokrát to youtuberce Týnuš Třešničkové nevydrželo. Její tříměsíční vztah s podnikatelem a bývalým kriminálníkem Ladislavem Biseniem skončil, tentokrát to ale má nepříjemné následky zejména pro známou influencerku. Její bývalý totiž začal na Instagramu prakticky ihned po rozchodu tzv. prát špinavé prádlo.

Fanoušci se tak například dozvěděli, že youtuberka má ráda jenom sama sebe, že je zlý člověk (což prý mohla způsobit i nehoda, při které skončila Týnuš ošklivě popálená), že všechno přepočítává jenom na peníze, a že prý svého ex při první příležitosti podvedla. Celkem solidní nálož, se kterou nejspíš sama Třešničková nepočítala.

Krátce nato se ovšem na jejím Instagramovém účtu objevila reakce, ve které rozchod potvrdila, zároveň dodala, že je mírně v šoku z toho, jak se její bývalý zachoval a že po tomhle už má definitivně jasno v tom, že rozchod byla ta správná volba. Srdci se prý nedá poroučet. Inu, má pravdu to děvče. Snad tedy oba bývalí milenci zchladí své emoce a začnou věci řešit soukromě a nikoliv takhle na veřejnosti.


Přečtěte si také