Youtubeři

2. ledna 2021 13:17

sarka.turcekova@gmail.com

GALERIE: Týnuš Třešničková má nového přítele. Její pracháč byl odsouzen za pašování drog!

Týnuš Třešničková byla dlouho single. Teď se začala objevovat po boku svého nového partnera. Ten má však podle všeho temnou minulost.

Známá youtuberka Týnuš Třešničková byla poměrně dlouhou dobu, alespoň oficiálně, nezadaná. Od té doby, co utrpěla na dovolené v Turecku hrozivé popáleniny ve vyhlášené restauraci, její život se přetočil naruby. Týnuš se musela řadu měsíců léčit v tamější nemocnici a nemohla absolvovat ani cestu do Česka. Když se pak konečně vrátila zpátky, po několika týdnech natočila video, kde popsala nehodu a vylíčila události posledního roku. Video už má dnes přes 1,5 milionu zhlédnutí. Popáleniny jí způsobily i jizvy na obličeji a rukou. Prohlásila, že jí to změnilo život a natočila i řadu videí o svých jizvách a o tom, jaký na ně má pohled.

Influencerka, která si dala velmi záležet na svém zevnějšku a dobrém vzhledu, hodně přehodnotila svoje životní priority. A rozhodně se tím netajila. Lidé ji však možná právě díky události, kterou utrpěla, začali mít tak nějak víc rádi. Postupně začala natáčet videa, ale její prioritou se stal spíše instagramový účet, kde se živí reklamou. Někdy v době nehody se rozešla také se svým tehdejším přítelem. A pak už se s nikým dalším neukazovala. Až doteď. Profláklo se, že začala chodit s podnikatelem Ladislavem Biseniusem.

Začali totiž oba sdílet podobné fotografie ze své dovolené v Německu, kam se zjevně vypravili na zimní radovánky. Na jejich románek poprvé upozornil server Blesk.cz, který píše o podnikatelově temné minulosti. Ladislav Bisenius byl totiž v roce 2005 odsouzený Krajským soudem v Ústí nad Labem k deseti letům vězení. Patřil totiž mezi skupinu lidí, kteří pašerovali kokain. Dva hlavní „vůdčí“ členové skupiny dostali 12 let, další člen pocházející z Nigérie dostal 11 let a Ladislav Bisenius 10 let. Další dva členové, kteří pašovali ampule s drogami v žaludku, dostali 4 roky.

Podnikatel má tedy již po trestu. Rozhodně je to ale zajímavá minulost, která vyplynula na povrch. Týnuš se zatím nevyjadřovala k tomu, jestli o tom ví, ale kriminální minulost zřejmě není překážkou jejich vztahu. Sdílí na sociální sítě jednu zamilovanou fotku za druhou a poté, co na jejich vztah upozornil Blesk, Týnuš sdílela i jejich společnou fotografii. A další, kde ji drží její partner za ruku. Možná tak chce dát všem najevo, že se za něj nestydí. Nakonec minulost má každý nějakou a život jde dál...


Přečtěte si také