Youtubeři

4. prosince 2017 13:49

redakce Prima Lajk

FOTO: MikeJePan provokuje hejtry a ukazuje, kolik vydělává na YouTube. Má se ale opravdu čím chlubit?

Není to na slavného youtubera přeci jen málo?

Věčný postrach měšťáků MikeJePan podle mnohých nezažívá zrovna nejlepší období. Jeho hejtři tvrdí, že svou největší slávu už má dávno za sebou a nyní už mu sledovanost i peníze z YouTube klesají. YouTube navíc v posledních dnech zpřísnil podmínky na reklamu ve videích a mnoho youtuberů si na tyto zpřísněná pravidla stěžuje. A právě hejtrům i youtuberům se nyní Mike pokusil vysmát.

Na Facebooku totiž zvěřejnil své youtuberské statistiky za poslední měsíc, na nichž ukazuje, kolik jeho videa v listopadu vidělo lidí a kolik si za ně vydělal. Chtěl se tak vysmát ostatním youtuberům, kteří podle něj pouze doplácí na to, že nemají smlouvu s přímo s Googlem.

A jaká, že jsou Mikeova přesná čísla? Sledovanost mu v listopadu přesáhla 2 miliony zhlédnutí a své youtuberské skandály si minulý měsíc vydělal necelý 41 tisíc korun. A to je možná méně, než by mnozí, vzhledem k jeho úspěchu a arogantnímu chování čekali. Na druhou stranu, vzhledem k jeho ostatním činnostem je to pořád velmi prima přivýdělek, o němž si většina z nás může bohužel nechat jen zdát. I přesto se ale nemůžeme zbavit dojmu, že před několika měsíci byla tato čísla možná ještě mnohem větší.

Sdílejte článek
Štítky peníze youtuber sledovanost MikeJePan YouTube

Přečtěte si také