Youtubeři

8. července 2016 14:01

redakce Prima Lajk

FOTO: Misha obelhal fanoušky! Jak je to doopravdy s jeho holkou?

Tak sbalil malý youtuber puberťačku nebo ne?

Asi nejmenší tuzemský youtuber na sebe strhnul všechnu internetovou pozornost tím, že fanouškům představil svou novou holku, šestnáctiletou youtuberku Denču Novotnou. Šťastná dvojice ve svém videu zářila štěstím, mluvila o svém vztahu a dokonce i o děťátku. I my jsme sice pojali podezření, že se jedná jenom o Mishův vtípek, jenže vzhledem k jeho šílenostem jsme si nemohli být ničím jisti. Teď už máme ale zřejmě definitivně jasno, že si Misha ze svých fanoušků a haterů dost vystřelil.

Jak nás totiž upozornila jedna z našich čtenářek, v popisku zmiňovaného videa umístila malá hvězdička slovo kappa. To je v internetové hantýrce význam pro sarkasmus a znamená to, že dotyčný nemyslí svůj kousek vážně. Je to tak podle všeho jasný důkaz pozornějším fandům, že se jedná pouze o vtip.

Jenže sám Misha pak následně kouzelné slovo kappa z popisu pod videem smazal a dá se dohledat jen pod jeho starším odkazem na Facebooku. Že by se snad youtuber rozhodl na poslední chvíli svůj povedený vtípek zakrýt? Ať je to jak chce, je víceméně jasné, že Denča jeho holkou není a on si prostě ze všech zase udělal svou klasickou srandu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také