návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

FOTO: Nenáviděný youtuber Logan Paul vyzval na zápas samotného Thora! Proč se chce porvat s borcem z Avengers?

Dočkáme se bitky Logan Paul vs. Thor?
Vydáno: 16.02.2019
Logan Paul vyzval Thora k zápasu 2
Autor: Marvel Logan Paul vyzval Thora k zápasu 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Museli byste být vážně hloupí, nebo youtubeři, abyste si dovolili veřejně vyzvat k zápasu člověka, jenž je o deset let starší, má třikrát takové svaly jak vy, patří k jedné z největších filmových hvězd na světě, nejznámější je doslova díky roli komiksového boha, a ještě navíc je univerzálně milován, zatímco vás polovina internetu nenávidí a tu druhou vůbec nezajímáte.


Logan Paul je bohužel obojí. A tak když tenhle nechvalně proslulý youtuber, jehož nejznámější kauzou bylo video s mrtvolou z lesa sebevrahů, zahlédl na Instagramu fotku Chrise Hemsworta, představitele Thora z filmových Avengers, kterak sleduje se svou ženou zápas UFC, nenapadlo ho nic lepšího, než Hemswortha vyzvat k boji. Protože jak jinak na sebe upozornit, když vaše kariéra skomírá, že?

Youtuber k fotce napsal: „Já bych se s tebou porval… asi by to byl vyrovnaný zápas.“ Samozřejmě se nejedná o oficiální výzvu a spousta fanoušků Paula tvrdí, že si jen youtuber dělal srandu sám ze sebe, jenže po jeho loňském boji s dalším youtuberem a všeobecné znalosti jeho trapných kousků na veřejnosti bychom se vůbec nedivili, kdyby to youtuber myslel vážně. 35letý Hemsworth, manžel a otec tří dětí, zatím na komentář nereagoval.

Článek je zařazen v: Logan Paul , výzva , youtuber , Chris Hemsworth , Thor , Avengers , zápas , UFC