Youtubeři

24. října 2022 13:31

redakce Prima Lajk

FOTO: Streamerka Amouranth se drsně opřela do svých hejtrů. Zaútočili na ni kvůli jejímu OnlyFans

Amouranth se musí bránit před hejtry.

Streamerka Amouranth má za sebou pár velmi náročných dní potažmo týdnů. Od té doby, co na streamu odhalila, že je vdaná a její manžel jí kontroluje život i finance, se však leccos změnilo. Zaprvé Amouranth získala zpátky kontrolu nad svými penězi i kanály, zadruhé se chystá na rozvod a zdánlivě začala terapii, no a za třetí se rozhodla dát si velkou pauzu nejen od streamování, ale de facto výroby jakéhokoli obsahu.

To však neznamená, že je streamerka slepá nebo že zcela ignoruje své sociální sítě. Když ji tak nedávno několik hejtrů obvinilo z toho, že se nestará o své fanoušky na OnlyFans a nesdílí nové fotky, vzkázala jim 28letá Amouranth, že momentálně její volno znamená naprosté volno. Od všeho. Jen si užívá a baví se.

Zároveň však dodala, že někteří lidé stále nechápou, že zatímco v minulosti byla k některým věcem nucena, některé věci dělala zcela dobrovolně. Kritici, kteří tak volají po tom, aby se začala „slušněji“ oblékat nebo zrušila svůj OnlyFans (který stále generuje velkou část jejích zisků), jednoduše nerozumějí, že tyto věci streamerka hodlá využívat i nadále, poněvadž pro ni jsou zdrojem obživy. Co se ale už nestane, že je bude dělat pod tlakem a proti své vůli.

Sdílejte článek

Přečtěte si také