návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

FOTO: Týnuš Třešničková a její upřímné přiznání! Youtuberka prozradila, co si o sobě skutečně myslí. Lidé se jí za to smějí

Youtuberka přiznává, co si o sobě skutečně myslí.
Vydáno: 03.03.2018
Týnuš Třešničková
Týnuš Třešničková Autor: youtube.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

„Už jsem chtěla kliknout na tlačítko Sdílet a postnout tuto fotku. A pak jsem si vybavila všechny komentáře, které přijdou.“ Touhle větou začala Týnuš nedávno dlouhý popisek pod jednou ze svých fotek. O co šlo?


Youtuberka si je vědoma kritiky ze strany fanoušků i lidí, kteří ji příliš nemusí, vadí jim totiž, že je umělá. Týnuš se ale tentokrát rozhodla ukázat všem hejtrům prostředníček, protože ji jejich názor nezajímá. Důležité je, co si o sobě myslí ona sama. A jak v popisku píše, je se svou umělostí naprosto spokojená.

„Nejsem dokonalá a ani nikdy nebudu, ale takhle jsem spokojená. Spokojená taková, jaká chci být s každým milimetrem na svém těle,“ pokračuje text. Inu, i takhle to lze brát. My si sice pořád myslíme, že přirozeně krásný holky budou vždycky lepší než umělotiny typu Týnuš, nebo třeba Carrie, v jednom má ale youtuberka pravdu. A to že nejdůležitější je, aby byl člověk spokojený sám se sebou. Proti tomu nelze nic namítnout.

Článek je zařazen v: Týnuš Třešničková , přiznání , Instagram , hejtři , vzkaz , popisek , krása , umělá , Sexy