FOTO: Týnuš Třešničková a její upřímné přiznání! Youtuberka prozradila, co si o sobě skutečně myslí. Lidé se jí za to smějí

Youtuberka přiznává, co si o sobě skutečně myslí.

„Už jsem chtěla kliknout na tlačítko Sdílet a postnout tuto fotku. A pak jsem si vybavila všechny komentáře, které přijdou.“ Touhle větou začala Týnuš nedávno dlouhý popisek pod jednou ze svých fotek. O co šlo?

Youtuberka si je vědoma kritiky ze strany fanoušků i lidí, kteří ji příliš nemusí, vadí jim totiž, že je umělá. Týnuš se ale tentokrát rozhodla ukázat všem hejtrům prostředníček, protože ji jejich názor nezajímá. Důležité je, co si o sobě myslí ona sama. A jak v popisku píše, je se svou umělostí naprosto spokojená.

„Nejsem dokonalá a ani nikdy nebudu, ale takhle jsem spokojená. Spokojená taková, jaká chci být s každým milimetrem na svém těle,“ pokračuje text. Inu, i takhle to lze brát. My si sice pořád myslíme, že přirozeně krásný holky budou vždycky lepší než umělotiny typu Týnuš, nebo třeba Carrie, v jednom má ale youtuberka pravdu. A to že nejdůležitější je, aby byl člověk spokojený sám se sebou. Proti tomu nelze nic namítnout.


Přečtěte si také