FOTO: V 15 letech zemřela slavná youtuberka trpící stárnoucím syndromem. Její poslední video vás rozpláče

Známá youtuberka trpící syndromem předčasného stárnutí zemřela.

Teprve v 15 letech zemřela ikonická Američanka Adalia Rose Williams. Nechala přitom za sebou zcela jasně nesmazatelnou stopu. Youtuberka trpící progérií, tedy syndromem předčasného stárnutí, totiž inspirovala tisíce dalších k tomu, aby nabraly sebevědomí a užívali si života, kde to jen jde.

Mladičká dívka byla díky svému stavu od dětství terčem šikany a posměchu. Teprve díky práci s rodiči a po příchodu na YouTube se jí povedlo tohle všechno hodit za hlavu a začít přinášet ostatním lidem radost. Ostatně její kanál dodnes odebírají necelé 3 miliony lidí. A to je zatraceně velké číslo.

Bohužel youtuberku ale k její nemoci neexistuje žádná léčba, a lidé s tímto syndromem se tak nedožívají vysokého věku. „Do světa vstoupila tiše a tiše z něj odešla, ale její život vůbec takový nebyl. Dotkla se milionů lidí a v každém, kdo ji znal, zanechala nesmazatelný otisk,“ stojí v instagramovém příspěvku na jejím účtu.

Ve svém posledním videu na YouTube dívka dostala hračku miminka, která ji vykouzlila ten největší úsměv na tváři. Zpětně tyto záběry člověku lámou srdce.

Sdílejte článek
Štítky nemoc smrt YouTube stárnutí syndrom youtuberka vzácný senilita Rose Williams

Přečtěte si také