Youtuberka Adalia Rose Williams zemřela ve věku 15 let 1
Autor: https://www.instagram.com/adalia06/ Youtuberka Adalia Rose Williams zemřela ve věku 15 let 1

FOTO: V 15 letech zemřela slavná youtuberka trpící stárnoucím syndromem. Její poslední video vás rozpláče

rd. Publikováno: 14.01.2022
Známá youtuberka trpící syndromem předčasného stárnutí zemřela.

reklama

Teprve v 15 letech zemřela ikonická Američanka Adalia Rose Williams. Nechala přitom za sebou zcela jasně nesmazatelnou stopu. Youtuberka trpící progérií, tedy syndromem předčasného stárnutí, totiž inspirovala tisíce dalších k tomu, aby nabraly sebevědomí a užívali si života, kde to jen jde.

 

Mladičká dívka byla díky svému stavu od dětství terčem šikany a posměchu. Teprve díky práci s rodiči a po příchodu na YouTube se jí povedlo tohle všechno hodit za hlavu a začít přinášet ostatním lidem radost. Ostatně její kanál dodnes odebírají necelé 3 miliony lidí. A to je zatraceně velké číslo.

Bohužel youtuberku ale k její nemoci neexistuje žádná léčba, a lidé s tímto syndromem se tak nedožívají vysokého věku. „Do světa vstoupila tiše a tiše z něj odešla, ale její život vůbec takový nebyl. Dotkla se milionů lidí a v každém, kdo ji znal, zanechala nesmazatelný otisk,“ stojí v instagramovém příspěvku na jejím účtu.

 

Ve svém posledním videu na YouTube dívka dostala hračku miminka, která ji vykouzlila ten největší úsměv na tváři. Zpětně tyto záběry člověku lámou srdce.

Týnuš Třešničková

GALERIE: Nový milenec youtuberky Týnuš Třešničkové odhalen! S jakým pohledným mužem randí?

reklama