GALERIE: Nový milenec youtuberky Týnuš Třešničkové odhalen! S jakým pohledným mužem randí?

Takhle vypadá přítel youtuberky Týnuš Třešničkové.

Zatímco většina z nás mrzne v Česku, youtuberka Týnuš Třešničková si opět užívá exotických cest po světě. A jak naznačují nové fotky z Instagramu, není u toho sama. Ostatně že má sexy youtuberka nového přítele, víme už nějakou dobu. Nyní ale konečně taky známe jeho pravou identitu.

Youtuberka a italský podnikatel Davide Nebbia, na Instagramu známý pod přezdívkou The Prague Gentleman, totiž sdílí náramně podobné fotky z těch samých míst, kde se oba právě nacházejí. Nemusíte tak být zrovna Sherlock Holmes, aby vám doklaplo, že tohle je ten pan neznámý, kterého Týnuš poslední měsíce bedlivě schovává.

Jak ale samotná youtuberka uvádí na sociálních sítích, ani ji už všechno to skrývání příliš nebaví. Sama tak fanouškům řekla, že do Itálie jezdí právě za ním, a že její pobyt v Itálii teď asi bude ještě častější. Podnikatel má kromě sídla v Praze pochopitelně domov i ve své rodné zemi. Mimo Itálie se ale pár nedávno objevil například i v Dubaji. Na fotky obou se teď můžete podívat v naší galerii.


Přečtěte si také