Jake Paul se připravuje na souboj s Tommym Furym 1
Autor: https://www.instagram.com/jakepaul/ Jake Paul se připravuje na souboj s Tommym Furym 1

FOTO: Youtuber Jake Paul se chystá na další boxerský souboj. Jaké šílené podmínky si stanovil tentokrát?

rd. Publikováno: 02.11.2021
Jake Paul se připravuje na další zápas. Bizarní seznam podmínek unikl na internet.

reklama

Jake Paul není a nikdy nebude opravdový boxer, ať si kdo chce, říká, co chce. Nicméně peníze hýbou světem, a tak si nechvalně proslulý youtuber může dovolit alespoň předstírat, že je boxer. A to stačí k tomu, aby občas ukecal do ringu někoho relativně známého, slíbil mu plno peněz, ještě víc peněz vytřískal na televizních právech a následně si necelou hoďku trochu zaposkakoval na místě.

 

Momentálně tak youtubera a mladšího z bratrské dvojce Paulových čeká profesionální zápasník Tommy Fury. Ten by podle expertů měl youtubera konečně srazit tam, kam patří, nicméně se zdá, že se pro takový případ Jake pojistil. Ve smlouvě totiž má jednu hodně bizarní klauzuli, která by Furyho mohla přece jen rozhodit.

Pokud totiž prohraje, bude si muset oficiálně nechat změnit jméno. Podivná podmínka odkazuje na hádku, kterou spolu oba aktéři vedli již dlouhou dobu na sociálních sítích, a zahrnuje i Tommyho bratra Tysona, který vše začal, když řekl, že pokud jeho bratr prohraje, měl by si raději změnit jméno. Jake Paul se toho chytnul, a teď je to oficiální. Nicméně pokud prohraje naopak Paul, vydělá si Tommy Fury ještě o půl milionu dolarů víc, než kolik dostane za regulérních podmínek.

Jake Paul nemá o peníze nouzi

Nenáviděný youtuber Jake Paul daruje 10 milionů dolarů na vymýcení hladomoru. Má to ale dvě podmínky!

reklama