Jake Paul nemá o peníze nouzi
Autor: Instagram.com/jakepaul Jake Paul nemá o peníze nouzi

Nenáviděný youtuber Jake Paul daruje 10 milionů dolarů na vymýcení hladomoru. Má to ale dvě podmínky!

Tamara F. . Publikováno: 02.11.2021
Že by se stal z kontroverzní internetové hvězdy filantrop?

reklama

Youtuber, influencer a boxer Jake Paul se na Twitteru zavázal svým fanouškům, a vlastně celému světu, že OSN věnuje 10 milionů dolarů, aby zcela vymýtila hladomor. Má to ale dvě podmínky. Velký obnos peněz věnuje, pokud získá zmíněný tweet 690 tisíc retweetů, a pokud ředitel automobilky a miliardář Elon Musk přispěje 6 miliard dolarů.

Technologický vizionář se totiž nedávno dostal pod palbu, když ředitel organizace Světového potravinového programu David Beasley vybídl největší světové miliardáře, aby svými penězi pomohli méně šťastným. Beasley přitom upozornil, že 6 miliard dolarů jsou pouhá 2 procenta Muskova jmění a zcela by vyřešily světový hladomor. „Taková částka by pomohla 42 milionům lidí, kteří zemřou, pokud jim nikdo nepomůže,“ řekl ředitel organizace.

Zakladatel Tesly se však oháněl tím, že své peníze daruje pouze v případě, pokud si bude zcela jistý, že se obnos skutečně použije na zmíněné účely. Jak to tak vypadá, všichni ukazují prstem na ostatní a tím se vytváří nekonečný kruh. Uvidíme, zda všichni dodrží své sliby a s penězi udělají něco dobrého pro svět.

Kolik měsíčně utratí MrBeast za svá videa? 1

VIDEO: Nejbohatší youtuber prozradil Loganu Paulovi, kolik měsíčně utratí peněz. Z téhle částky vám bude zle!

Logan Paul napadl fanouška, co ho urazil 1

VIDEO: Youtuber Logan Paul se drsně porval s fanouškem. Ten ho nazval tímhle sprostým slovem

reklama