Youtubeři

13. září 2021 12:07

redakce Prima Lajk

VIDEO: Nejbohatší youtuber prozradil Loganu Paulovi, kolik měsíčně utratí peněz. Z téhle částky vám bude zle!

Kolik měsíčně utratí youtuber MrBeast?

Youtuber MrBeast se proslavil tím, že ve svých videích rozdává peníze. Cizím lidem, přátelům, rodině, prostě komukoliv. Postupně si k tomu navíc našel čím dál složitější způsoby, lidi ale baví sledovat jeho excesy, takže i když může v jednom videu MrBeast rozdat půl milionu dolarů, netratí na tom. Teď se objevil v podcastu u jiného kontroverzního youtubera Logana Paula, který se ho zeptal, kolik vlastně měsíčně za svá videa utratí.

Paul se nejprve zeptal, jestli už je MrBeast miliardář. MrBeast pak všechny překvapil, když řekl, že je ve skutečnosti možná nejchudší člověk v místnosti. Alespoň co se týče hotovosti. Jak totiž youtuber dále uvedl, veškeré peníze, co vydělá, totiž v dalším videu rozdá a musí doufat, že se mu opět vrátí. Jenže jak sám dodal, ne vždy se to stane, takže výdělky vlastně nikdy nejsou zaručené a navíc nikdy nejsou tak velké.

Konkrétně pak může MrBeast a jeho tým měsíčně vydělat dejme tomu 3–4 miliony dolarů, to samé číslo ale následně utratí za svá nová videa. Youtuber je nicméně zvyklý na extrémy, v posledním videu například strávil 50 hodin v rakvi pod zemí. Mrknout se na to můžete níže.

Sdílejte článek

Přečtěte si také