Youtubeři

27. prosince 2022 13:39

redakce Prima Lajk

FOTO: Youtuberka Markéta Frank dostala ten nejhezčí vánoční dárek. Narodilo se jí druhé dítě

Půvabná česká influencerka zažila ty nejdojemnější Vánoce. Přivítala Markéta Frank do rodiny další holčičku, nebo se dočkala prvního chlapečka?

Markéta Frank patří mezi influencerky, jež se těší mezi ženským publikem poměrně velké oblibě a díky svým youtuberským videím o módě, vzhledu či rodinném životě už si získala velkou základnu fanoušků. A právě v rodinném životě se na Vánoce dočkala toho největšího možného štěstí – společně s manželem Vilémem Fraňkem přivítala na světě druhého potomka! „Snad jste měli krásné svátky. Ty naše byly nezapomenutelný!“ napsala dvojnásobná maminka na Instagramu. Její fanoušci už pak čile spekulují o tom, zda druhého potomka porodila přesně na Štědrý den.

Zatím pak není jisté, zda dvouletá dcera Isabelka přivítá doma bratříčka, nebo sestřičku. Youtuberka si totiž ohledně těhotenství a rodinného života nechává některé informace rozumně pro sebe. Dá se ale očekávat, že blíže nového člena rodiny představí v nejbližších dnech. Samotný porod pak nejspíš proběhl bez větších komplikacích a fotka šťastné maminky aktuálně dojímá všechny její fanynky. I my se pak samozřejmě připojujeme ke všem gratulacím.


Přečtěte si také