FOTO: Youtuberka Natyla se přiznala k nevěře a zaútočila na milence. Co jí na to vzkázal bývalý partner?

MilanR. Publikováno: 16.03.2023
Oblíbená youtuberka si nasypala popel na hlavu a přiznala své chyby. Jenže ne všem její vyjádření přijde dostačující.
Youtuberka Natálie Tolarová.
Natyla
Natálie Tolarová alias Natyla patří mezi mladé oblíbené youtuberky. Narodila se 4. května 2000, na... Přečíst celé

reklama

Známé youtuberky Natyly je v posledních dnech celý internet. Na oblíbenou influencerku prasklo, že za rozpadem jejího vztahu s dlouholetým přítelem Danem ve skutečnosti stojí její nevěra. Tu přiznal její tehdejší milenec, youtuber Mattem, jemuž ale také později lhala a byla mu nevěrná. K situaci se poté vyjádřil také bývalý partner Dan, který Mattemova slova potvrdil a ve svém dlouhém vyjádření uvedl, jak moc je z jejího jednání zklamaný a jak Natálie svým lhaním pošpinila zbytek hezkých vzpomínek na jejich vztah.

„Realitou je, že jsem byl poslední měsíce vztahu pravidelně podváděn i ve vlastním domově, ve vlastní sprše, vlastní kuchyni,“ přiznává Dan. Zklamaní pak byli také fanoušci Natyly, kteří jejímu chování nemohli uvěřit a mnoho z nich psalo, že ji přestávají sledovat. Po dlouhém mlčení se však k situaci vyjádřila také samotná Natyla. A svým upřímným pohledem na celou situaci rozjela další vlnu reakcí.

V opravdu dlouhém vyjádření Natyla přiznává, že udělala mnoho chyb a lituje, co Danovi provedla. Zároveň ale uvádí, že jejích osmiletý vztah rozhodně nebyl tak idylický, jak si její fanoušci mysleli. Zmínila některé hádky i tlak kvůli práci, ale zároveň zašla možná až do velkých intimností, kdy promluvila o jejich sexuálním životě, s nímž pár dlouhodobě bojoval. Když se pak loni začala vídat s Mattemem, byla zamilovaná.

 

 

„Neustále jsem se culila do mobilu pokaždé, když mi napsal. Ukázal mi, co můžu prožívat a jaké pro mě zapomenuté emoce mohu cítit,“ píše Natyla. A po nějaké době jiskření mezi nimi opravdu došlo i k sexu, který se následně několikrát opakoval. Vztah s Danem se posléze začal bortit a na počátku roku se rozpadl. Jenže zamilovanost začala ze strany Natyly upadat i u Mattema a youtuberka si chtěla začít užívat svou svobodu. A podle jejího vyjádření si úplně nevyjasnili, jak na tom jejich vztah vlastně je.

„Mezitím, co jsme s Matym byli, ale vlastně nebyli ve vztahu, jsem se ke konci února vyspala s jedním člověkem a v březnu s dalším,“ přiznává Natyla. Když se pak snažila youtuberka tento vztah ukončit, Mattem to údajně nevzal příliš dobře, což následně vyústilo v jeho přiznání bývalému partnerovi a současnou internetovou kauzou.

Zatímco mnozí fanoušci tleskají Natyle za její upřímnost a přiznání mnoha chyb, další si všímají, že se Natyla naváží i do svého bývalého milence a naznačuje, že Mattem má z aktuální situace a hejtu proti ní radost. Jiní zase píší, že toho Natyla prozrazuje možná až příliš a některé věci měly zůstat v soukromí.

Mattem reaguje na Natylu. 2
Autor: Instagram.com/mattemwow Mattem reaguje na Natylu. 2

Na její vyjádření pak také stačili reagovat oba muži, jichž se kauza týká. Mattem na InstaStories tvrdí, že youtuberka stále neříká některé okolnosti pravdivě. Nevěrná už mu údajně byla v lednu a také k jejich prvnímu sexu mělo dojít za zcela jiných okolností. „Zeptal jsem se jí, zdali někdy necítila ve vztahu, že si potřebuje užít s někým jiným, taková ta změna stereotypu, po které si člověk uvědomí, jak skvělého partnera má. Před Drážďanami mi řekla, že jsem měl pravdu, že to tak fakt je,“ píše Mattem, který tvrdí, že k poměru zprvu došlo kvůli záchraně jejího vztahu s Danem. Své pak k jejímu vyjádření řekl i zklamaný ex Dan, jehož Natyla prohlášením evidentně nepřesvědčila. Naopak, podle něj toho řekla z jejich osobního života až příliš.

Bývalý přítel Dan reaguje na Natylu.
Autor: Instagram.com/starovec.dan Bývalý přítel Dan reaguje na Natylu.

„Asexualita se dá u milovaného člověka zvládnout. Nevěra se tolerovat nedá,“ píše bývalý přítel. „S Natálií jsme spolu z její iniciativy spali i v době, kdy už probíhala nevěra jinde. Spát s partnerem poté, co je podveden…“ dodává Dan a považuje její chování za nevkusné. Nakonec dodává, že Mattem se mu alespoň za své jednání normálně a lidsky omluvil. Ano, celá tato vztahová peripetie je zkrátka velmi komplikovaná a pravda bude asi jako vždy někde uprostřed. Co myslíte, podařilo se Natyle získat své fanoušky aspoň zčásti zpátky?

Pravda o rozchodu youtuberky Natyly.

Drsná pravda o rozchodu Natyly! Známá youtuberka byla nevěrná příteli, podváděla i milence

reklama