Youtubeři

2. listopadu 2022 10:58

redakce Prima Lajk

FOTO: Známý influencer Koleso tvrdí, že byl brutálně napaden. Kdo ho měl zmlátit?

Známý influencer Patrik Pešava aka Koleso tvrdí, že byl napaden.

Patrik Pešava aka Koleso své fanoušky nedávno vyděsil, když na svůj Instagram sdílel fotky z nemocnice. Na těch stálo, že má nalomené žebro, krvácení do mozku a natrženou oční sítnici. Co se stalo? To měl vysvětlit jeho zástupce Denis Burkett. No a jak se fanoušci obávali, skutečně za vším stála rvačka. V tuto chvíli však existují dvě verze událostí.

Podle té první, kterou serveru CNN Prima NEWS poskytl manažer největšího náchodského klubu Royal Music Club, se Koleso do klubu dostal zadarmo sám, protože neměl na vstup. „Když Koleso přišel do podniku, neměl ani na vstupné. Říkal, že byl někde na pumpě a nechal tam tisícovku. S ochrankou jsme si s ním udělali fotku a pustili ho bez placení. S kolegou jsme se mu pak složili na pivo,“ vylíčil.

Jelikož však v klubu platí zákaz kouření, musel Pešava chodit pravidelně ven. Podle manažera klubu se tak navíc dělo v čím dál tím opilejším stavu. Když se však vrátil naposledy, měl pomuchlanou košili a tvrdil ochrance, že se porval. V té době mu ale prý netekla krev.

Nicméně podle Burketta se to událo trochu jinak. Zástupce Kolesa CNN odhalil, že byl influencer zákeřně napaden kvůli jeho tvorbě. „Bývalému sekuriťákovi se nelíbilo, jaký obsah Koleso natáčí na sociální sítě, a tak ho prostě napadl. Patrika vytáhli z klubu ven a tam to všechno začalo,“ doplnil Burkett s tím, že nešlo o ochranku z místního klubu. Další informace prý poskytnou, až se k záležitosti vyjádří policie, která se případem nyní zabývá.

Sdílejte článek
Štítky Instagram napadení bitka influencer Influencer Koleso klub

Přečtěte si také