reklama

reklama

Jak to má youtuber Ondra Vlček se sexem? 2
Autor: youtube.com Jak to má youtuber Ondra Vlček se sexem? 2

GALERIE: 13letá přítelkyně Ondry Vlčka prozradila, jak to mají se sexem! Je youtuber vážně takový úchyl?

Publikováno: 30.03.2019
Jak to má Ondra Vlček v posteli?
Ondra Vlček - profil
Ondra Vlček
Ondra Vlček je jedním ze "služebně" mladších youtuberů, jenž svou kariéru začal až na začátku roku... Přečíst celé

reklama

Tenhle český youtuberský skandálek nás nepřestává bavit. Nejdřív se sám youtuber Ondra Vlček na videu přiznal, že chodí s třináctiletou fanynkou, pak začal plácat nesmysly o tom, že s ní nespí, ale i kdyby jo, tak to vlastně nevadí, protože mu k tomu dala souhlas (ne, milý Ondro, takhle zákon vážně nefunguje) a o den později už se jakoby rozcházeli, protože tlak veřejnosti (a rodičů) byl příliš velký.

Jenže tihle dva géniové podle všeho rozchod jen předstírali, druhý den je totiž bratr mladé dívky načapal venku a youtubera za to brutálně zbil. Ten před ním pak musel utéct. Přítelkyně naivního Vlčka pak celé věci nijak nepomáhá, když na Instagramu hází příspěvky, jako je např. tento:

„Lidi, hej kurva, uvažujte trochu, ne? Kdyby chtěl sex, tak si najde nějakou holku, se kterou to může dělat a nemusí za to do vězení!“ prohlásila zjevně nevinná a slušně vychovaná třináctiletá dívka na Instagramu. Tak doufejme, že říká pravdu, a s youtuberem si třeba v soukromí jen povídají. Jak už to u děti v jejich věku bývá, žejo.

Zatím to nicméně vypadá, že žádný rozchod ani přes nátlak rodičů neproběhl a oba dva si koledují o další problémy. Zastaví tuhle lásku v nejbližší době něco jiného než obří tragédie? Toť otázka.

reklama