Youtubeři

16. listopadu 2018 13:34

redakce Prima Lajk

GALERIE: 4 možné důvody, proč Týnuš Třešničková ještě neukázala svoji tvář! Co jí v tom asi brání?

Proč Týnuš ještě neukázala svoji tvář?

Týnuš Třešničková a její přítel neustále opakují, že nejpozději na Vánoce bude slavná youtuberka doma. Jenže její aktivita na sociálních sítích je stále mizivá, a doposud jsme neviděli jedinou fotografii potvrzující, že je stav youtuberky skutečně tak pozitivní, jak se ona a její okolí snaží tvrdit. Že by to všechno bylo trošku jinak? Tady jsou 4 možné důvody, proč Týnuš doteď neukázala svoji tvář:

1. Tvář se jí ještě nezahojila

Jedna z možností je, že stav youtuberky není tak dobrý, jak tvrdí, a proto nechce ztratit část svých fanoušků tím, že na internet vypustí fotku nezahojené tváře.

2. Neřeší to

Týnuš na Instagramu od nehody pár fotek sdílela, nikdy však sebe. Možná nad tím nepřemýšlí, vzhledem k její profesi a minulosti plné selfies je to ale dosti nepravděpodobné.

3. Bojí se reakce fanoušků

Není tajemstvím, že několik reakcí na nehodu Třešničkové bylo dost ostrých, někdy dokonce až za hranou. Je otázkou, jak by tito lidé reagovali, kdyby youtuberka sdílela svoji fotku, na které by si nebyla úplně podobná.

4. Chce na tom vydělat

Poslední a dost možná nejpravděpodobnější možnost je, že jen čeká na správný okamžik, až nebude v nemocnici, a bude moct z odhalení své tváře po nehodě vydojit co nejvíc peněz a pozornosti. Něco takového by si koneckonců nenechala ujít snad žádná internetová celebrita.

Sdílejte článek
Štítky nehoda nemocnice Instagram popáleniny Vánoce havárie galerie youtuberka tvář Týnuš Třešničková

Přečtěte si také