GALERIE: Bývalý youtuber Jirka Král se oženil! S kým si řekl své ano?

MilanR. Publikováno: 28.08.2020
Jedna z nejslavnějších youtuberských tváří už definitivně není svobodná. Jirka Král se oženil se svou dlouholetou láskou.
Jirka Král
Jirka Král
Jirka Král byl jedním z nejslavnějších a nejúspěšnějších českých youtuberů. Narodil se 5. ledna... Přečíst celé

reklama

Už to jsou dva roky, co Jirka Král definitivně opustil youtuberskou scénu, pořád je ovšem jedním z nejvíce vlivných influencerů u nás a jeho osobní život zajímá statisíce fanoušků. A ti se nyní radují z Jirkovy velké životní události. Bývalá youtuberská hvězda totiž měla ve čtvrtek svatbu! Po více jak tříletém vztahu se Jirka Král oženil se svou partnerkou Karolínou Benešovou, která na sociálních sítích vystupuje pod přezdívkou Little Kao.

Svou životní lásku přitom influencer požádal o ruku teprve před dvěma měsíci. Jirka Král tedy rozhodně na nic nečekal. Když se jim podařilo najít termín na toto léto, zamilovaný pár neváhal ani vteřinu. Na svatbě pak nechyběla samozřejmě ani Jirkova sestra, youtuberka Katka, která se vdala před několika týdny. Fotky ze svatby pak dokazují, že dvojice je nyní opravdovou reklamou na štěstí a jednalo se o romantiku se vším všudy. A my jim samozřejmě gratulujeme!

Jirka Král se bude ženit 5

VIDEO: Jirka Král se bude ženit! Jakým kreativním způsobem požádal svoji přítelkyni o ruku?

Katka Králová se vdává

GALERIE: Sestra Jirky Krále se provdala! Podívejte se na první fotky ze svatby

reklama