návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

GALERIE: Carrie Kirsten odhalila svého sexy přítele! S kým známá youtuberka randí?

Carrie na fotce s tajným přítelem.
Vydáno: 17.02.2018
Nové fotky známých youtuberek dráždí internet!
Autor: facebook.com Nové fotky známých youtuberek dráždí internet!

Můžete si o Carrie Kirsten myslet cokoliv, jednu věc jí ale musíte nechat – umí si hlídat své soukromí. Mladá youtuberka možná netočí ty nejzajímavější videa na YouTube, neangažuje se ve společenských otázkách a obecně nepůsobí jako někdo, s kým byste se chtěli bavit déle než pár minut, rozhodně ale není hloupá natolik, aby veřejnost nechala nahlížet do své ložnice.

Když tedy po dlouhé době ukázala v den svých narozenin na fotce mezi balónky vášnivý polibek mezi jí a jejím neznámým přítelem, fanynky se z toho pochopitelně mohly zbláznit. Komentářů, které touží po tom, aby Carrie svého kluka označila, se sešlo hned několik. Jak už ale youtuberka několikrát ve svých videích zmínila, o žádné odhalování identity svého tajného kluka nestojí. A jestli o to nestojí on, pravděpodobně k tomu tudíž jen tak nedojde.

Článek je zařazen v: Carrie Kirsten , youtuberka , přítel , kluk , vztah , narozeniny , Instagram , fanynka

reklama