Youtubeři

19. listopadu 2018 11:29

redakce Prima Lajk

GALERIE: Fanoušci nadávají youtuberce kvůli pitomé reklamě! S čím bizarním se fotí?

Tak tohle byla opravdu nedomyšlená reklama, zlobí se fanynky Kate Wednesday. Youtuberka dostala čočku poté, co se začala fotit s vložkama na Instagram a natočila s nimi nepovedené back to school video.

V životě každé dívky nastane moment, kdy dostane svoje první měsíčky. A všichni víme, že jsou tady pro tyto účely tampóny, menstruační kalíšek nebo vložky. Youtuberka Kate Wednesday se ale začala s vložkama zběsile fotit na Instagram s popisy typu: „Dnes jsem si užila návštěvu posilovny se stoprocentní ochranou. Je to super pocit v pohodě zvládat nejen sportovní, ale i pracovní výkony a ještě mnohem víc díky Always Platinum.“

Fanynky ji kritizují také za video DIY To School, ve kterém se rozhodla vyrobit originální obal na vložky, které prý divačky mohou nosit do školy. Průhledná reklama se ale dost minula účinkem. „Káťo, tvá videa mám ráda, ale tohle se nepovedlo! Nejde tady o reklamu, ale jak jsi to spojila s back to school? Já pořád čekala, co z toho vzejde. A vzešla ostuda a trapné video, promiň,“ napsala jedna z fanynek.

„Tvá DIY mě bavila, ale tohle je fakt ostuda. Chápu, že vydělávat se musí, ale tohle video je asi druhé nejostudnější reklamní video, co jsem kdy viděla. Na prvním místě byl počin nejmenované blogerky na toaletní papír,“ napsala další divačka. No, co dodat? Snad bude příště Kate důvtipnější. Teď nezbývá než čekat, kdy se s vložkama začnou fotit další youtuberky jako Třešničková nebo Kirsten. Třeba se dočkáme!


Přečtěte si také