Youtubeři

14. března 2022 17:32

redakce Prima Lajk

GALERIE: FattyPillow se pochlubil brutální proměnou! Kolik kilo už slavný youtuber zhubl?

Populární streamer se na Instagramu pochlubil s velkým životním milníkem. Kolik kilogramů už dokázal shodit?

FattyPillow patří už řadu let mezi nejpopulárnější české youtubery a streamery, mezi fanoušky je ovšem znám i svým velkým bojem s nadváhou. Svůj největší zápas s obezitou a váhou, která se v minulosti zastavila těsně před 200 kily, se rozhodl odstartovat hubnoucím projektem Fattyho cesta. Ten ovšem po čase v tichosti skončil a on se vrátil zpátky k nezdravé stravě a špatným návykům. A takto se to se slavným youtuberem táhlo několik let. Fatty, který chce se svou nadváhou zatočit zejména kvůli obavám o své zdraví, se ovšem nyní pochlubil fanouškům s jedním velkým milníkem.

V opravdu dlouhém příspěvku na Instagramu se totiž přiznal, že dlouhá doba dřiny a psychického boje se opravdu začíná vyplácet. I když je jeho boj stále komplikovaný, tak přináší ovoce. Youtuber se pochlubil tím, že už shodil 50 kilogramů, což doprovodil i vypovídající fotkou! „Ze své nejvyšší váhy 193,3 kg mám v tuto chvíli 50 kilo dole. Necítím se, že mám vyhráno a vím, že dalších 30–40 bude velký boj, větší než doteď,“ píše Fatty. Velké změny na jeho postavě si ostatně v posledních měsících všímají i jeho fanoušci a nešetří chválou. Youtuber je ovšem opakovaně upozorňuje na to, že fotky na sociálních sítích zkreslují a s některými partiemi má pořád problémy.

Ve svém postu na Instagramu pak detailně popisuje, že shození kil bylo opravdu náročné, často demotivující a několikrát chtěl svou snahu opět vzdát. Nakonec se ovšem kousl a v podstatě si určil cestou, které se drží dodnes. „Před rokem už jsem toho měl všeho dost, bylo pro mě těžké vydržet dietu 10 dní v kuse. Jediné, co mě drželo, je to, že jsem si slíbil za 10 dní režimu dát odměnu v podobě cheat daye, ale ani těch 10 dní jsem nevydržel. Každý večer po streamu jsem vedl válku se svoji myslí,“ napsal Fatty na Instagramu. „Jeden den jsem se ale rozhodl, že v tomto pokračovat nebudu. Řekl jsem si, že dám prostě 30 dní režimu, přestanu se bát rýže či brambor. Budu jíst vyváženou stravu. Vydržel jsem přes 50 dní bez čehokoliv, co by narušilo moji stravu, do toho každodenní pohyb, ale i tak nebylo vyhráno,“ pokračuje Fatty.

Streamer tak ví, že ho pořád čeká velká a složitá cesta, kterou musí vyhrát i v psychické rovině. Aktuálně ale nejspíš cítí, že to jde. A myslí si to i jeho fanoušci, kteří jeho postup zkrátka vidí, cení ho a drží Fattymu palce. A my se k nim samozřejmě přidáváme.


Přečtěte si také