Youtubeři

30. prosince 2022 15:18

redakce Prima Lajk

GALERIE: Kontroverzní Jon Mariánek oznámil rozchod se sexy Abby a už hledá novou holku! Není to ale jenom prank?

Známý youtuberský provokatér ohlásil, že je single a fanynky už po něm letí. Dá se mu to ale vůbec věřit?

Jon Mariánek je už poměrně známou internetovou osobností, která žije v USA a coby střihač a spolupracovník youtubera Jake Paula si nežije vůbec špatně. Naopak, svou youtuberskou a influencerskou kariéru má postavenou na tom, že rád provokuje svým životem v luxusu a naváží se do ostatních youtuberů či hvězd českého showbyznysu. A nyní si Mariánek pro své fanoušky i hejtry přichystal velké překvapení. Na Instagramu totiž oznámil, že se rozešel se svou přítelkyní, sexy influencerkou Abby Wetherington!

S „Chicken“, jak youtuber Abby přezdíval, chodil pár let a byli fanoušky považováni za dokonalou dvojici. Na Instagramu ovšem k její fotce dal nečekané prohlášení. „Jsem single. Kdo chce být s Mariánkem? Chicken, bye bye,“ napsal na sociální sítě. A nadšené fanynky se samozřejmě začaly hlásit ve velkém a o sexy zprávy teď asi youtuber nemá nouzi. A nejspíš se jimi skvěle baví.

Je tu totiž také slušná pravděpodobnost, že celý rozchod je pouze klasickým prankem a on si ze svých fanynek jen krutě vystřelil. Existuje pak teorie, že bude chtít jejich vtipné žádosti využít do svého dalšího videa. Teorii o pranku by pak nahrával také fakt, že mu příspěvek o rozchodu okomentovala sama Abby a vzhledem k veselým emoji se nezná, že by jí informace nějak zasáhla. „Mlč, beze mě přece nemůžeš žít,“ okomentovala situaci Abby s nadhledem. Ještě na Vánoce pak pár sdílel společnou fotku. Tak uvidíme, zda na rozchodu bude vůbec něco pravdy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také