Youtubeři

11. října 2017 13:48

redakce Prima Lajk

GALERIE: Našel si Fatty novou holku? Slavný youtuber šokoval fanoušky romantickou fotkou se sexy moderátorkou!

Opravdu už našel streamer po rozchodu se Sárou Holanovou novou lásku?

Už je to pár měsíců, co se známý internetový provokatér Fatty Pillow bouřlivě rozešel se svou dlouholetou přítelkyní Sárou Holanovou a youtuber jako by od té doby začal zcela nový život. Začal cvičit, rapidně hubne a změna životního stylu je na něm vidět čím dál víc. V poslední době navíc hýří dobrou náladou a mnoho fanoušků už by mu přálo další přítelkyni. A nyní si i chvilku mysleli, že se ji dočkal.

Fatty totiž šokoval své fanoušky na Instagramu fotkou, na níž byl vyfocen v objetí s půvabnou moderátorkou Evou Decastelo a k obrázku dal provokativní status: „S číčou na rande.“ Mnohým tak ihned prolétlo hlavou, že si Fatty možná konečně našel novou, a tentokrát i o něco slavnější a starší přítelkyni. Fatty ale dal pod svůj status výmluvný hastag kappa, což je výraz pro vtip, který není myšlen vážně.

Eva je zkrátka jen kamarádkou, s níž youtuber spolupracuje. I přesto ovšem své fanoušky provokoval ještě jednou fotkou, na níž mu dává moderátorka pusu. Tak snad se příště pochlubí už svou reálnou přítelkyní.

Sdílejte článek

Přečtěte si také